Yaza Özel İndirim ve Teklifler HUAWEI Online Mağaza’da

Huawei Online Mağaza, tüketicilerin kendileri için en yanlışsız giyilebilir aygıtları seçebilmeleri için FreeBuds Pro 2, Watch Fit 2 ve Watch GT 3 Pro serilerinde kampanya fırsatları sunuyor.

HUAWEI FreeBuds Pro 2, iki sürücüyü akıllı bir biçimde koordine ederek eksiksiz ses performansı için ahenk içinde çalışmalarını sağlayan eşsiz bir “Ultra-hearing True Sound Dual Driver” ses sistemine sahip. Parlak ve hassas tiz ile yüksek tonlar üretmek için çoklukla üst seviye kulaklıklarda bulunan düzlemsel bir diyaframın yanı sıra daha güçlü bas sağlamak için orta ve düşük frekanslar için dörtlü mıknatıslı dinamik şoför kullanır. FreeBuds Pro 2, 18 Hz – 48 KHz frekans aralığı sunarak, sınıfındaki en geniş frekans aralığını sunan modellerden biri olma özelliğine sahip.

HUAWEI Watch Fit 2 Serisi, kusursuz biçim ve harika fonksiyonun eksiksiz kombinasyonunu orijinal bir seviyeye taşıyor. Teknoloji ve modayı bir ortada seven tüketiciler için özel tasarlanan bu saat, geliştirilmiş tasarımı ve sıhhat tecrübesi ile giriş düzeyi harika bir akıllı saat. 1,74 inç yuvarlatılmış dikdörtgen ekranıyla, daha da etkileşimli, sezgisel bir tecrübe için yeni satranç tahtası arayüz dizaynıyla yepyeni HUAWEI Watch Fit’in arayüz dizaynını devralıyor. Evvelki modellerden farklı olarak HUAWEI Watch Fit 2 bir hoparlörle birlikte geliyor ve kullanıcıların akıllı telefonlarını ellerine bile almadan Bluetooth üzerinden telefonla konuşmalarını kolaylaştırıyor. Fitness animasyonu ve sesli antrenör, daha sürükleyici bir ses tecrübesi için geliştirilirken, kalp atış suratından kandaki oksijene ve uykuya kadar her şeyi izleyen bir dizi sıhhat fonksiyonu, kullanıcıların tüm gün, her gün sıhhatlerini zahmetsizce takip etmelerine yardımcı oluyor.

Titanyum ve seramik sürümleri bulunan Huawei Watch GT 3 Pro, yeni bir arayüz tasarımı, birinci sınıf gereçler, ultra net geniş ekran, süratli kablosuz şarj, 14 güne varan pil ömrü ve geniş bir saat kadran yelpazesine sahip. HUAWEI Watch GT 3 Pro, Huawei giyilebilir aygıtlarda birinci sefer EKG tahlilini sunuyor. TruSeen 5.0+ bilgi izleme teknolojisiyle, yanlışsız kalp sıhhati ölçümünün yanı sıra kan oksijen oranını izlemeyi kolaylaştırıyor. Sahiden kullanıcıya özel bir antrenman tecrübesi için 100’den fazla antrenman moduna ek olarak büsbütün yeni dalış ve golf modu ile spor izleme yeteneklerini bir sonraki düzeye taşıyor. Akıllı bir koşu planı için daha hakikat coğrafik pozisyon bilgileri ve Çift Bantlı Beş Sistemli GNSS pozisyonlandırma, tüm yeteneklerdeki koşucular için ekstra kolaylık sağlıyor.

Beyaz seramik, gümüş orman ve gümüş mavi renk seçeneklerine sahip FreeBuds Pro 2, 3.499 TL fiyatla tüketicilerle buluşurken Huawei Online Mağaza üzerinde ayrıyeten sepette 300 TL indirim uygulanıyor. HUAWEI Band 4 armağanıyla birlikte kullanıcılarla buluşan FreeBuds Pro 2 için yüzde 50 indirimle uzatılmış garantinin yanında kayıp kulaklık takviyesi de sunuluyor. Eseri satın aldıktan sonra sitede yorumlarını paylaşan kullanıcılar ayrıyeten kollayıcı kılıf da kazanıyorlar.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 Satın Almak İçin Tıklayın

HUAWEI Watch Fit 2 fiyatı, seçilen modeline nazaran 2.299 TL ile 2.999 TL ortasında değişiyor. FreeBuds Pro 2 ile birlikte alınırsa 500 TL indirim uygulanıp iki eserin birden fiyatı 5.298 TL’den başlıyor. Gümüş modeli alımına özel özel FreeBuds SE Mavi ve Kayış yalnızca 499 TL. Eser satın alındıktan sonra HUAWEI Topluluk sayfasında tecrübelerini paylaşan kullanıcılar ayrıyeten 999 TL pahasında HUAWEI Band 6 kazanma bahtı yakalıyorlar. Ayrıyeten HUAWEI Online Mağaza üzerinden vade farksız peşin fiyatına 4 taksitte ödeme yapılabiliyor.

HUAWEI Watch Fit 2 Satın Almak İçin Tıklayın

HUAWEI Watch GT 3 Pro titanyum kasalı modelleri 5.499 TL fiyatla sunulurken deri kayışlı model için fazladan sepette 300 TL indirim uygulanıyor. Titanyum kayışlı modelde ise FreeBuds Pro 2 ile birlikte alınırsa 500 TL indirim uygulanıp içi eserin birden fiyatı 10.498 TL oluyor. Seramik kasalı ve kayışlı model 8.499 TL fiyatla satışa sunulurken, yorum bırakan kullanıcılara 499 TL kıymetinde Huawei Akıllı Tartı kazanıyorlar. Seramik kayışlı model de FreeBuds Pro 2 ile birlikte alınırsa 500 TL indirim uygulanıp içi eserin birden fiyatı 11.498 TL oluyor.

HUAWEI Watch GT 3 Pro Titanyum Satın Almak İçin Tıklayın

HUAWEI Watch GT 3 Pro Seramik Satın Almak İçin Tıklayın