Trabzonspor’un Slovenya kampı başlıyor

SONRAKİ DURAK AVUSTURYA

Slovenya kampının akabinde futbolculara 3 gün müsaade verilecek. Sonrasında Avusturya’da 20-29 Temmuz tarihlerinde 2. etap kamp olacak. Ekip, Sivasspor ile oynayacağı Turkcell Muhteşem Kupa maçı için 29 Temmuz’da İstanbul’a dönecek.

4 HAZIRLIK MAÇI YAPACAK
Trabzonspor, Slovenya ve Avusturya’da yapacağı kampta 4 hazırlık maçı oynayacak. Müsabakalar 14, 16, 22 ve 25 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Rakiplerle büyük ölçüde anlaşıldı. Grupların isimleri önümüzdeki günlerde açıklanacak.

ENİS’E AVRUPA İLGİSİ
Altınordu’dan transfer edilen Enis Destan için KVC Westerlo ve FC Zürich devreye girdi. Kiraya gönderilmesi kararı alınan genç forvetin de Avrupa’ya transferine sıcak baktığı öğrenildi. Muhteşem Lig takımlarının de radarında olan Destan’ın yeni rotası önümüzdeki günlerde belirli olacak.

VURAL’DAN ZİYARET
Yılmaz Vural, Artvin’in Borçka ilçesinde Trabzonspor Futbol Okulu’nu ziyaret etti. Futbol okulu oyuncuları ile sohbet edip, nasihatlerde bulunan tecrübeli teknik adam, “Dağlık bir alanda okul faaliyetini göstermek gençlik ismine hoş bir baht olmuş. 17-18 milyona yakın birinci okul+lise çağında gencimiz var. Bu çocuklarımız yeterli eğitilirse daha çok oyuncular çıkacak diye düşünüyorum” dedi.