TP-Link, IDC Verilerine Göre 2021 Yılında da Kablosuz Ağ Pazarında Lider Oldu

TP-Link, üst üste 11 yıl boyunca kablosuz ağ (WLAN) pazarını önder olarak tamamladı. 2021 yılını yüzde 17,8’lik bir pazar hissesi ile tekrar önder olarak tamamlayan şirket, bu muvaffakiyetini çalışanları, iş ortakları ve tüm TP-Link müşterilerine borçlu olduğunu açıkladı.

26 yıllık bir şirket olan TP-Link, daima kendini geliştiriyor. Başta yalnızca ağ eserleri üreticisi olan şirket, ferdî, kurumsal ve ISP’lere yönelik ağ tahlillerinin yanı sıra artık tüketici elektroniği ve güvenlik kameraları üzere yeni pazarlara da açılmış durumda. 170’den fazla ülkede eserleri satılan TP-Link, 1.7 milyardan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

TP-Link yetkilileri, arkası arkasına 11 yıllık liderlik muvaffakiyetinin globalleşmeyi benimsemek, eser rekabet gücünü korumak ve araştırma-üretim-satış entegrasyonunu yanlışsız kurmaktan kaynaklandığını belirtiyorlar. Kullanıcılara kullanımı kolay ve yüksek kaliteli eserler geliştirmeye kendilerini adadıklarını açıklayan yetkililer, gelişen teknolojilere yatırım ve eser kalitesi sayesinde dünyanın dört bir yanından mükafatlar aldıklarını vurguluyorlar.

Mükemmelliği sürdürmeye ve geleceğin imkanlarını keşfetmeye devam edeceğini belirten TP-Link yetkilileri, “Daha güzel bir TP-Link yaratacağız ve herkes için daha düzgün bir dünya inşa etmek için çalışacağız” diyorlar.