TCL 30+ ve TCL 30, Kamera ve Sosyal Medya Paylaşım Özellikleriyle Öne Çıkıyor

Güçlü kamera özelliklerine, büyük depolama alanlarına ve süratli internet kontaklarına sahip TCL akıllı telefonlar, fotoğraf çekme, oyun oynama, çalışma ve paylaşım yapma ayrıntılarıyla öne çıkıyor.

Bu yaz şenlik ve konserlere katılacaklar için akıllı telefonlar eğlencelerinde vazgeçilmezleri olacak. Müzik ile coşacak kalabalık içinde sıkışıp kalmak istemeyenler akıllı telefonlarının kameraları ile çektikleri hoş anları toplumsal medyada paylaşarak özgürlüğün de tadını çıkaracak. Bunun için TCL’in akıllı telefon ailesi birtakım özellikler sunuyor. Bilhassa TCL’in erişilebilir fiyat siyasetindeki performansını ve yeniliklerini gözler önüne seren TCL 30+ ve TCL 30 akıllı telefonlar bunların başında geliyor.

TCL 30+

128 GB depolama alanına sahip TCL 30+ ve 64 GB depolama alanına sahip TCL 30 akıllı telefonlar, yenilikçi kamera özellikleri içeriyor. Her iki aygıt da 50 MP AI üçlü kameraya sahipken TCL 30+ modellerinde ultra geniş açılı bir ön kamera da bulunuyor, böylelikle herkes rahatça çekim yaparak şenlikteki cümbüş dolu anlarını sevdikleriyle paylaşarak ölümsüzleştirebilecek.

Festival coşkusunu katlayan özellikler kameraları ile de hudutlu değil. TCL 30 Serisi akıllı telefonlar toplumsal medya kullanıcılarına paylaşmanın keyfini çıkarabilecekleri özellikler de sunuyor. Steady Snap, vakti duraklatarak hareketli objelerin net bir halde yakalanmasını sağlıyor. Akıllı AI algılama 22’ye kadar farklı sahneyi algılarken AI HDR görüntü pozlamayı ayarlıyor ve detayları optimize ediyor. Düşük Işık HDR ise düşük ışıkta istikrarlı çekimler yapılmasını sağlıyor. Kullanıcılar Tek Çekim özelliği ile de tek çekimden farklı manzara çeşitleri alabiliyor. Tüm bu özellikler sayesinde, TCL 30 Serisi kullanıcıları ister müzikle coşan kalabalık olsun ister bir selfie yahut sahnedeki sanatçı olsun, başarılı çekimler yapma imkânı bulacak.

TCL 30

Ayrıca TCL 30+ ve TCL 30 5.010 mAh pil gücüne sahip. Gün uzunluğu süren pil ömrü sayesinde, kullanıcılar şenlikte pil telaşı yaşamadan özgürce ve gönül rahatlığı ile aygıtlarını kullanabilecek.