Razer x BAPE Koleksiyonu Duyuruldu

Razer bugün, A Gaming Ape İlkbahar Yaz 2022 isimli yeni bir özel giysi ve etraf ünitesi serisini piyasaya sürmek için bir defa daha Japon sokak giysi markası BAPE ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. İki firma daha öncesinde saniyeler içinde tükenen bir kapsül koleksiyon için Aralık 2020’de bir ortaya gelmişti. Bu yılki koleksiyon, birinci sefer Razer’s Quartz da dahil olmak üzere daha fazla tasarım ve renk seçeneğiyle boyutunu ikiye katladı.

Razer İş Geliştirme Yönetici Yardımcısı Addie Tan, “İlk iştirakimizin muvaffakiyetinden yola çıkarak, karşılamamız gereken yüksek bir kritere sahip olduğumuzu biliyorduk, bu nedenle yeni koleksiyonla topluluğumuz için daha ileriye gitmeye öncelik verdik” diyor. “Bu sefer hayranlarımıza hakikaten daha fazlasını veriyoruz- daha fazla tasarım, daha fazla renk ve daha fazla yenilik. Bu yaz, oyun ve moda dünyasını gerçek manada birleştiren hudutlu sayıdaki A Gaming Ape koleksiyonunun çok dikkat çekeceğine eminiz.”

Bu dönemin öne çıkanları ortasında, asfaltı şık bir halde yakacak, tabanların BAPE’in ayırt edici köpekbalığı dizaynıyla süslenmiş BAPE STA spor ayakkabılar ve ayakkabıların yanlarını kaplayan BAPE STA yıldız logosu yer alıyor. Spor ayakkabılar karanlıkta da parlarken, BAPE’nin ortak kamuflaj baskı dizaynını ve Razer’ın üç başlı yılan logosunu aydınlatan Razer yeşili bir renk tonu yayar.

Yeni kapsül koleksiyon; siyah ve beyaz renkli olağan tişörtlerde Razer’ın klasik Kraken kulaklıklarını takan Gaming Ape’i ile dar kesim Quartz ve beyaz seçeneklerinde Kraken Kitty kulaklıklarını giyen Gaming Ape tişörtlerini içerir. Koleksiyon ayrıyeten, BAPE®’nin kurulduğu yıla bir selam olan, gerideki 93 sayısı ile ortak kamuflaj baskısını vurgulayan bir kamuflaj Grubu tişörtü de içermektedir.

Razer x BAPE Koleksiyonu

Moda serisindeki kıymetli bir eser, hayranları ikonik köpekbalığı başına dönüştüren ve birebir vakitte BAPE’nin WGM (World Gone Mad) motifine sahip olan yeni Shark temalı, tam fermuarlı kapüşonludur. Quartz versiyonunda ise Kraken Kitties’e bir övgü olarak peluş kedi kulakları bulunmaktadır. Her iki kapüşonlu da ayrıyeten komplesk bir “A Gaming Ape” nakış yamasına sahiptir.

Stil meraklıları, üstlerini tekrar koleksiyonda bulunan şortlarla kombinleyebilir. Siyah basketbol şortları köpekbalığı grafik baskısına sahipken, Quartz şortlar A Gaming Ape nakış yamasına sahip ve her ikisi de ortak kamuflaj baskı tasarımı içerir. Koleksiyonda ayrıyeten ön tarafında A Gaming Ape işlemesi ve siperliğin altında ortak kamuflaj baskısı bulunan çıtçıtlı şapka da mevcuttur.

Koleksiyon, oyuncuların sevdiği markalı donanım olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bunlardan birincisi, 15” dizüstü bilgisayarlar için Razer x BAPE® esirgeyici dizüstü bilgisayar kılıfı. Kılıf su geçirmezdir ve ortak kamuflajlı yerleşik bir fare altlığına sahiptir. Kuzey Amerika ve Çin’deki oyuncular ayrıyeten belli Blade 15 modelleri ve Apple MacBook Pro 13 için uygun olan ortak kamuflaj baskısına sahip Razer Skins’in keyfini çıkarabilirler. Kaplama 3M™ döküm vinilden yapılmıştır ve 3M™ Controltac™ ve 3M™ Uyum™ tarafından desteklenmektedir.

Razer x BAPE Koleksiyonu

Koleksiyonda ikinci olarak, ortak markalı özel bir Razer BlackWidow V3 klavye de mevcut olacak. Dünyanın birinci ve en ikonik mekanik oyun klavyesi mirasına sahip, oyun için optimize edilmiş anahtarlarla donatılmış klavye; Razer™ Green mekanik anahtarlar, şeffaf anahtar koruması ve UV kaplı ABS tuş kapakları ile gelir. Razer x *A Bathing Ape® DeathAdder V2 fare, Goliathus Speed mat ve evvelki A Gaming Ape drop’tan Opus kulaklıklara sahip olan hayranlar, bu BlackWidow V3 klavye ile savaş istasyonlarını tamamlayabilecekler.

Son olarak, Razer Iskur X, bir BAPE makyajına kavuşuyor. Siyah ve Kuvars renkleri bulunan ve ortak kamuflaj baskı dizaynına sahip olan oyun koltuğu, temel konfor ve dayanak için yapılmıştır. Ergonomik tasarımı, eşsiz konturları ve açılı koltuk kenarlarından yüksek yoğunluklu köpük yastıklarına kadar oyuncuların sıhhati düşünülerek oluşturulmuştur.

A Gaming Ape Etraf Birimleri

Bir dizi şık ekipman ve giyside kentsel orman havası sunan Gaming Ape koleksiyonu, Razer.com, RazerStore London, BAPE® çevrimiçi ve dünya çapındaki mağazalarda satışa sunulan ve tarz başına 1337 adet ile sonlu bir sürüm olacak.