Razer Enki Pro Serisi Williams Esports ve Koenigsegg Edition ile Genişliyor

Razer, bugün Razer Enki Pro oyun koltuğunun seriyi tamamlayacak iki yeni sürümünü duyurdu: Razer Enki Pro Williams Esports Edition ve Razer Enki Pro Koenigsegg Edition. Birinci olarak RazerCon 2021’de duyurulan Razer Enki Pro; birinci sınıf, sürdürülebilir Alcantara® döşemeye, çift yoğunluklu bir adet sırt ve bir adet manyetik hafızalı köpük baş yastığına sahiptir.

Geriye yatan sırt kısmı ve karbon fiber kaplama ile gelen Razer Enki Pro, 110 derecelik omuz kısımları, nötr bir oturma durumunu teşvik etmek için yerleşik bel takviyesi ve 21” ultra geniş koltuk ile optimum yük dağılımına odaklanarak iş yahut oyun sırasında uzun müddetli takviye sağlayan taban uzun mühlet oturmanın yarattığı yorgunluğu azaltmak için tasarlanmıştır.

Razer’ın Williams Esports ile 2018’den beri süregelen iştirakini onurlandırmak için Razer Enki Pro Williams Esports Edition, kadronun sembolik mavi renk şemasında geliyor. Hem  F1 hem de geride kalan dokuz farklı espor yarış oyununda kıymetli bir yere sahip olan koltuklar konusunda, espor hayranları artık kadrolarını temsil edecek ve destekleyecek bir tahtın sahibi olacaklar. Tüm gün konfor için en üst seviye işçilikle geliştirilen oyuncu koltuğu, oyuncuların idmandan turnuvalara kadar formlarını harika bir biçimde muhafazalarını sağlayacak.

Williams Racing Esports Yöneticisi Steven English, “Razer, dünya standartlarında eserleriyle e-sporda bir öncü, coşkulu bir hayran topluluğuna sahip ünlü bir marka” dedi. “Markamızı temsil edecek Razer Enki Pro’nun özel bir Williams Esports sürümüne sahip olacağı için topluluğumuz ve takımımız ismine son derece heyecanlıyız.”

Koenigsegg’in otomotiv inovasyonunun sonlarını zorlama geçmişiyle uyumlu olan Razer Enki Pro, Koenigsegg’in resmi oyuncu koltuğu olarak seçildi. Razer Enki Pro Koenigsegg Edition, Razer’in geçen yıl duyurulan yüksek performanslı otomotiv markasıyla olan iştirakini takip ediyor ve tanınan Koenigsegg Regera’dan tanınan ögeler içeriyor. Koltuk, önde ikonik Koenigsegg logosu ve artta baskılı kalkan amblemi ile araba üreticisinin imzası olan sarı rengiyle geliyor.

Koenigsegg Automotive AB’nin COO’su Halldora von Koenigsegg, “Koenigsegg, en son performans için bir sonraki otomotiv yeniliğini yapmaktan asla vazgeçmemeye çalışıyor” dedi. “Aynı şeyi Razer’ın oyuncular için tartışmasız en güzel donanımı yapma konusundaki titiz ve daima gayretinde da görüyoruz. Razer Enki Pro, rahat bir tecrübe için mutlaka en uygun oyuncu koltuğu. Koenigsegg’in tanınmış marka dizaynıyla sinerji oluşturan eşsiz bir oyuncu koltuğu üzerine iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz.”