Prime Gaming Ücretsiz Ağustos Oyunları Belli Oldu

Amazon, Temmuz ayında Mass Effect Legendary Edition‘ın yanı sıra GRID Legends, Need for Speed Heat, Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast ve Star Wars Republic Commando™ üzere birçok oyun dağıtmıştı. Artık ise Prime üyelerinin Ağustos ayında sahip olabileceği yeni oyunlar açıklandı.

Prime Gaming Ağustos 2022 serisi altı fiyatsız oyun içeriyor: StarCraft: Remastered, ScourgeBringer, Recompile, Beasts of Maravilla Island, Family Mysteries: Poisonous Promises ve Zak McKracken and the Alien Mindbenders. Her vakit olduğu üzere, Prime üyeleri Apex Legends, Warzone ve Destiny 2 üzere tanınan oyunlar için fiyatsız oyun içi içerikler alabilecek.

Şüphesiz burada en çok dikkat çeken oyun StarCraft: Remastered. Tüm vakitlerin en büyük gerçek vakitli strateji oyunlarından biri olan StarCraft, 2017 yılında yenilenmiş bir sürümüyle piyasaya sürülmüştü. Bu sürüm hem temel oyunu hem de büyük Brood War genişleme paketini içeriyor.

Altı oyunun tümü 1 Ağustos’tan itibaren kütüphaneye eklenebilecek. Ağustos ayı boyunca, Prime üyeleri Fall Guys, Grand Theft Auto Online ve World of Warcraft da dahil olmak üzere birçok oyun için fiyatsız içeriğe sahip olabilecek. Şayet hala Prime üyesi değilseniz, Amazon Prime’a ayda yalnızca 7,90 TL karşılığında sahip olabilir veya 30 günlük deneme müddetinden faydalanabilirsiniz.

Amazon Prime Üyesi Olmak İçin Tıklayın