Philips’ten Taşınabilir Monitör: 16B1P3302

Günümüzün sürat dolu dünyasında, mobilite günlük hayatı tanımlayan bir özellik ve daha büyük mobilite daha fazla esneklik gerektirir. İster meskende ister ofiste, ister arkadaşlarla, ister iş arkadaşlarıyla olsun, ister çoklu vazife yürütme ya da dinlenme emeliyle olsun, kullanıcıların dinamik ömür usullerine ayak uydurmalarını sağlayacak tahlillere gereksinimleri var. İşte bu nedenle, Philips yeni 16 inç (15.6″ / 39.6 cm) 16B1P3302 monitörü piyasaya çıkartıyor.

MMD Monitörleri & Ekranları Avrupa Kıdemli Eser Müdürü Carlos Sanchez şunları söyledi: “Philips 16B1P3302 portatif monitörü günümüzün hareketli, yollarda geçen ömür şekli için üretildi. Artık klasik iş ortamını ve iş hayatını geride bıraktık ve hibrit çalışmayı ve çok esnekliği kucakladık. Bu model, sabit bir monitörün üretkenliği ve performans yükselten özellikler ile bir diz üstü bilgisayarın kolay taşınabilirliğini birleştiriyor.”

Philips 16B1P3302 yalın ofis masa üstlerinden uzaktan çalışmaya ve hatta her cins taşınabilir çalışma tahliline kadar çeşitli çalışmalarda kolay üretkenlik için gerekli olan bütün özelliklere sahip. SmartImage’a sahip gelişmiş 16:9 Full HD ekranı, kolay taşınma ve depolama için kompakt yapıya sahip. IPS teknolojisi 178°/178° görüntüleme açıları sunuyor.

Philips 16B1P3302 modelinin sahip olduğu, hareket halindeyken çalışmayı ve oyunu kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi özellik sayesinde esneklik de gerçek manasıyla garantileniyor. Monitörün ince, aksine çevrilebilir USB örgü kablosu yumuşak ve her çantaya sığacak formda katlanabilir. Öte yandan C Tipi ve A Tipi konektörler ise kullanıcıların akıllı telefonlarından ya da diz üstü bilgisayarlarından yüksek çözünürlüklü görüntülerin keyfini çıkarmalarını, çift ekran üretkenliğinden yararlanmalarını, monitörlerini şarj edebilmelerini, yüksek süratlerde bilgi iletebilmelerini ve süratli, kolay paylaşımın ve sunumun avantajını sağlıyor.

Bu esnek, yüksek performanslı özelliklere ek olarak Philips 16B1P3302 modelinde konfor ve sağlıklı kullanım kilit ehemmiyet taşıyor. Modelde 0-90° katlanabilen çoklu açılı daima eğilebilen bir ayağın yanı sıra göz dostu LowBlue Modu ve Flicker-free teknolojisi de bulunuyor.

Philips 16B1P3302, Temmuz 2022’den itibaren 259 USD fiyatından satışa sunulacak.