Logitech’den Microsoft Teams Rooms Sertifikalı Video Konferans Çözümleri

Kurumların toplantı odalarındaki görüntü konferans sistemleri günümüzde bedelini arttırmaya devam ediyor. Çalışanların kesintisiz bir formda bir ortaya gelmesi, verimli iş süreçlerini hayata geçirebilmesi, yüksek performans sunan görüntü konferans tahlilleri sayesinde mümkün oluyor. Ocak ayı itibariyle aylık 270 milyonun üzerinde faal kullanıcıya ulaşan Microsoft Teams ile uyumlu Logitech’in görüntü konferans tahlilleri, küçük, orta ve büyük uzunluk toplantı odalarını manzaralı konferans merkezine dönüştürüyor.

Logitech’in yazılım, hizmetler ve Microsoft Teams Rooms sertifikalı donanım ekosistemi sayesinde, çalışanlar ve kurumlar için kapsayıcı görüntü konferans sistemleri geliştirdiklerini belirten Logitech Türkiye Görüntü Konferans Eserleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Kullanıcılarımız için geleceği şimdiden tasarlıyor ve kullanıma sunuyoruz. Yeni hibrit tertip için en kullanışlı ve uyumlu tahlillerimizle, talep edilen her alanı toplantı merkezine dönüştürebiliyoruz. Odağımız her vakit kullanıcılar olurken, verimliliği en üst düzeye çıkarmak üzere bir amacımız bulunuyor. Kurumlar ve çalışanların görüntü konferans sistemlerinden en uygun halde yarar sağlaması ve eşsiz bir tecrübe elde etmesi bizim için çok kıymetli. Esnek tahlillerimiz, Windows yahut Android üzerinde Teams Rooms ortasında seçim yapılmasına ve gereksinimlere nazaran şekillenerek geçiş yapılmasına imkan tanıyor.” dedi.

Logitech görüntü konferans sistemleri, gereksinimlere nazaran şekillenerek kurumlara en yüksek performansı sunuyor. Microsoft Teams Rooms sertifikalı eserler sayesinde gruplar ortasında iş süreçleri   güç kazanıyor. Küçük, orta yahut büyük toplantı odaları fark etmeksizin beklentilere yanıt veren eserler, konseyimi kolay ve kullanımı kolay halde kullanıcıların tecrübesine sunuluyor. Microsoft Teams için geliştirilen Logitech toplantı odası tahlilleri, Microsoft onaylı küçük PC, Right Sense teknolojisine sahip Logitech konferans kamerası, kablo tutuculu PC montajı ve Logitech Tap dokunmatik kontrolör ile evvelce yapılandırılmış formda kullanıma hazır olarak geliyor. Logitech görüntü konferans ekosistemi, hibrit çalışmanın bütün ayrıcalıklarından yararlanmayı mümkün kılarken, verimliliğin ve kusursuz çalışma tecrübesini de farklılaştırıyor.

Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Küçük, sinema kalitesindeki imaj ve canlı, net sesin dahil olduğu hepsi bir ortada dizaynıyla yeni kuşak bir toplantı anlayışını beraberinde getiriyor. Rally Bar ve Rally Bar Küçük yüksek manzara ve ses kalitesi sağlıyor, gelişmiş kablo idaresiyle konumlandığı yerde şık bir manzara yaratıyor. En kıymetlisi ise artık PC bağımlılığı olmadan kendi işletim sistemiyle çalışıyor, bu sayede idaresi ve kullanımı daha kolay hale geliyor. Toplantı odalarındaki iştirakçilerin bilgiye eşit derecede ulaşabilmesi emeliyle geliştirilen yapay zeka dayanaklı bir beyaz tahta kamerası olan Logitech Scribe kurumların gereksinimlerine hitap ediyor. Dünyanın önde gelen görüntü konferans platformu Microsoft Teams ile ahenk içerisinde çalışan Logitech Scribe’ın, tüm iştirakçilere neredeyse birebir toplantı odasındaymış hissini veren bir tecrübe yaşatıyor. Hem konuttan çalışanlar için hem de ofislerde pozisyonlandırmak isteyen bireylerin sıklıkla tercih ettiği BRIO 4K web kamerası ve Zone Wireless kulaklıklar da Microsoft Teams sertifikasına sahip.