Logitech G Yeni Aurora Koleksiyonunu Duyurdu

Logitech G, yeni Aurora koleksiyonunu oyun tutkunlarıyla buluşturuyor. Yeni koleksiyon; G735 kablosuz oyun kulaklığı, G715 kablosuz oyun klavyesi, G713 oyun klavyesi, G705 kablosuz oyun mouse’u ve sekiz özel aksesuardan oluşuyor. Yeni koleksiyon, bayan oyuncuların da muhtaçlık ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra yeni bir tecrübe arayan bütün oyunseverlere hitap ediyor. Kendine has estetik ve dizayna sahip olan Aurora koleksiyonu özel aksesuarlar ve renk seçenekleriyle de şahsileştirmeye imkan tanıyor.

Logitech G’nin LIGHTSPEED yüksek performanslı kablosuz teknolojisi ve Blue VO!CE mikrofon üzere gelişmiş oyun sınıfı teknolojilerini içeren Aurora koleksiyonu, tüm oyuncuların beklediği gelişmiş özellik setini bir ortada sunuyor.

Logitech G G735

Oyun sanayisinin dinamiklerini değiştirmek için çalıştıklarını belirten Logitech G Oyun Ünitesi Genel Müdürü ve Lider Yardımcısı Ujesh Desai, “Logitech G olarak, oyun dünyasını kalıplarından dışarıya çıkarmak ve sonları aşmak için çalışıyoruz. Kullanıcıların kendilerini tabir etmelerine imkan sunarken, tüm oyuncuların kendi stillerini yansıtabilmelerine de imkân sağlıyoruz. Dar kalıpları ve hudutları yenilikçi eser yelpazemizle değiştiriyoruz. Herkesin oyun tecrübesini doyasıya yaşamasını sağlayan eserlerimiz, kullanıcılarımıza sunduğumuz taahhütlerin başında geliyor. Yeni Aurora koleksiyonumuzla da bu taahhüdümüzü destekliyoruz.” dedi.

Aurora koleksiyonu, oyun oynayan bayanlardan gelen geri bildirimlere dayalı olarak geliştirildi. Koleksiyon, Logitech bünyesinde yüklü olarak bayan inovasyon, tasarım, mühendislik ve pazarlama başkanlarından oluşan bir takım tarafından hayata geçirildi. Az temsil edilen bir oyuncu segmentinin oyun tecrübesi muhtaçlıklarını karşılamak ve oyunun geleceğini tekrar tasarlamak hedeflendi. Aurora koleksiyonu üç tasarım süreci temel alınarak hayata geçirildi:

Konfor: Tasarım basamağında takım tarafından, daha uzun saç, gözlük, küpe ve daha küçük el boyutları üzere kriterler dikkate alındı. Daha uzun müddetler devam eden oyun seanslarının desteklenmesi ismine eserler, hafif ve dokunuşu yumuşak olan farklı gereçler ve kaplamalarla donatıldı.

Ulaşılabilirlik: Etraftaki fırsat alanlarının daha âlâ değerlendirilmesini sağlamak ismine eserlerde, yumuşak tonlar, yarı saydam materyaller ve kullanıma hazır dinlendirici aydınlatma materyallerinden yararlanılırken, tipik keskin kenar tasarımı, siyah renk yolları minimal düzeyde tutuldu.

Logitech G G713

Oyuncu tecrübesi:  Kişiselleştirmeye imkan tanıyan koleksiyon, Pink Dawn ve Green Flash aksesuarları kullanılarak özgün tecrübelere imkan tanıyor. Oyuncular, Play Moods ismi verilen “Aurora Collection” imzalı aydınlatmaya sahip G HUB’da bulunan binlerce özelleştirilebilir aydınlatma kombinasyonuyla yaratıcı taraflarını sergileyebiliyor.

Kadınlara yönelik oyun ekipmanları koleksiyonu oluşturulmasının eski fikirleri kenara bırakma anlayışıyla ortaya çıktığından bahseden Logitech G Oyun İnovasyonu Lideri Tiffany Beers,açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Öncelikli olarak oyun oynayan bayanlar için tasarım yapmak üzere yola çıkarken, yalnızca bunu başarmakla kalmadık, cinsiyet ve klişelerin ötesinde daha da geniş bir oyuncu kitlesi için manalı olacağını umduğumuz bir koleksiyon oluşturduk. Aurora koleksiyonu ve temsil ettiği her şey için heyecanlıyız.”

Logitech G G70
  •  G735 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı: Beyaz Mist kaplama, eterik RGB aydınlatma ve kulak üstü çift ses karıştırma özelliklerine sahip G735, her oyuncu için çok taraflı bir seçenektir. G735, bir oyuncunun sesini modüle etmek için yeni Blue VO!CE mikrofon teknolojisi özelliklerine sahiptir ve tercih edilen ses ayarlarını G Hub’da ve direkt kulaklığa kaydetme özelliğine sahiptir. G735 kablosuz oyun kulaklığı ayrıyeten tüm oyuncular için konforu üst seviyeye çıkarır ve daha küçük baş boyutları için ülküdür. Oyuncular, 56 saatten fazla pil ömrüyle (aydınlatma olmadan) uzun oyun seanslarının keyfini çıkarabilir ve Logitech G’nin ödüllü LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ve Bluetooth® kontağı aracılığıyla kablosuz özgürlüğü deneyimleyebilir.
  •  G715 ve G713 Mekanik Oyuncu Klavyeleri: G715 kablosuz oyuncu klavyesi ve G713 oyuncu klavyesi, oyuncuların kendilerini tabir edebilmeleri ve istedikleri halde oynayabilmeleri için yüksek tuş performansıyla düşük tuşlu titreşimler sunar. Kompakt, anahtarsız yerleşim ve ayarlanabilir yükseklik, gün uzunluğu konfor sağlar. 25 saat kesintisiz oyun tecrübesi sunan şarj edilebilir pil ve LIGHTSPEED kablosuz yahut Bluetooth® kontağıyla istenilen yerde kullanılabilir.
  •  G705 Kablosuz Oyuncu Mouse: G705 kablosuz oyuncu mouse, kompakt konturlu yapısı ve gelişmiş oyun teknolojisi ile daha küçük eller için özel olarak üretilmiştir. Sadece 85 gram olan G705, uzun vadeli oyunlar, konfor ve performans için tasarlanmıştır. Oyun sınıfı sensörü, ultra hassas LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi yahut Bluetooth® kontağı sayesinde kolay erişilen bir DPI döngüsüyle oyuncular en güzel performanslarına ulaşabilir.
  •  Aksesuarlar: Koleksiyonda bulut halindeki avuç içi desteği, kablo tılsımı ve kalp halindeki taşıma çantası üzere seçenekler dahil sekiz yeni aksesuar bulunuyor. Öteki aksesuarlar ortasında kulak yastıkları ve mikrofonlar, G713 ve G715 klavye üst plakaları, tuş alımlı ve fırçası ve oyuncuların oyun tarzlarını kişiselleştirmeleri için mouse altlığı da bulunuyor.