Logitech G Pro X Superlight Mouse’un Pembe Rengi Satışa Sunuldu

Logitech Pro X Superlight, tüm dikkatleri üzerine çeken pembe rengiyle sonlu sayıda olmak üzere Vatan Bilgisayar’da satışa çıktı.

Pro X Superlight, sıfır takılma işlevi, ultra hafifliği ve gelişmiş hassasiyet özellikleri sayesinde oyun tutkunlarının beğenisini toplayan eser, siyah ve beyaz renk seçeneklerinden sonra artık de pembe rengiyle satışa sunuldu. Oyunseverler tarafından heyecanla beklenen eser, hudutlu sayıda olmak üzere Vatan Bilgisayar mağazalarından ve internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Yenilikçi ve profesyonel sınıf kablosuz teknolojisi LIGHTSPEED ile yüksek hassasiyet sağlayan eser, oyunseverlerin konforunu artırıyor.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT, oyunculara 70 saate kadar pil ömrü sunarken, hassasiyet, sürat, hareket kabiliyeti özellikleriyle kullanıcılara eşsiz bir tecrübe yaşatıyor. Logitech G’nin yüksek performanslı HERO 25K sensörüyle gelen Superlight, güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma yahut filtreleme olmadan tüm DPI düzeylerinde ultra hassas denetim sağlıyor. Superlight, yalnızca 63 gram yüküyle da dikkat çekiyor.