HUAWEI nova Serisi Akıllı Telefonlar Lansman Kampanyasıyla Sunuluyor

HUAWEI nova Y90, estetik bir simetri duygusu taşıyan Huawei’nin Space Ring dizaynını benimserken, etkileyici görüntüleme için 6,7 inç HUAWEI Edgeless FullView ekran, büyük 5.000 mAh pil ile geliştirilmiş pil ömrü de dahil olmak üzere bir dizi etkileyici özellik sunuyor. 40W HUAWEI SuperCharge tahlilinin yanı sıra yükseltilmiş 128GB büyük depolama kapasitesi ile HUAWEI nova Y90, görüntüleme yetenekleri açısından da yeni geliştirmelere sahip. Üstün Gece Modu, Ön/Arka Çift Görünümlü Görüntü ve AI Anlık İmaj üzere yenilikçi özellikleri destekleyen ve kullanıcılara kusursuz bir görüntüleme tecrübesi sunan 50MP AI Üçlü Kamera ile donatıldı. Güçlü EMUI 12 işletim sistemi sayesinde aygıt, kullanışlı, meselesiz ve emniyetli, her senaryoya uygun etkileşimli bir tecrübe sunuyor.

HUAWEI nova Y70

HUAWEI nova Y70

HUAWEI nova Y70, 6.000mAh kapasiteli büyük bir pil ile donatılan nova Y70, pil bitmesi kaygısını azaltan ve daha emniyetli bir kullanıcı tecrübesi sunan uzun pil ömrü sağlıyor. Huawei’nin eşsiz AI akıllı güç tasarrufu teknolojisi sayesinde Huawei nova Y70, sekiz güç tüketimi alanını derinden optimize etti. Pil ömrünü daha da artırmak için HUAWEI nova Y70, kullanıcılara ultra uzun pil ömrü için daha kısa şarj müddeti sunan 22,5 W HUAWEI SuperCharge’ı destekliyor. Ayrıyeten, şarj güvenliğini ve pil ömrünü artırmak için entegre 13 katmanlı şarj muhafaza sistemi ve yükseltilmiş elektrokimyasal sistem ile donatıldı. Tıpkı pil kapasitesine sahip öteki akıllı telefonlardan daha yeterli olan nova Y70, haftada sadece iki defa şarj gerektiriyor.

HUAWEI nova Y90

HUAWEI nova Y90, lansmana özel 5.999 TL, nova Y70 ise 4.999 TL indirimli fiyatla satışa sunuluyor. Buna ek olarak sepette nova Y90 için 150 TL, nova Y70 için 100 TL ek indirim uygulanıyor. Her iki telefon için de, alışverişini tamamlayıp sonra HUAWEI Online Mağaza’da yorum yapan kullanıcılara 499 TL pahasındaki Band 4 armağan ediliyor. HUAWEI’nin en yeni tam kablosuz kulaklıklarından olan FreeBuds SE ile satın alındığında FreeBuds SE fiyatında yüzde 30 indirim uygulanıyor. Band 7 ve FreeBuds SE ile birlikte alınırsa, hem Band 7 hem de FreeBuds SE fiyatlarında yüzde 20’ye varan indirim uygulanıyor. MatePad 10.4 yahut Watch GT 2 Pro ile birlikte alınırsa, iki eserden birinde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Nova Y90 ve Y70 özelinde 1 yıllık ek garanti alımı da lansman mühletince yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Consumer sayfasına kayıt olan herkese 5.000 TL ve üzeri akıllı telefon alımlarında 300TL kıymetinde indirim kuponu kazanabilirsiniz. nova Serisi’nin yeni akıllı telefonlarından satın alan birinci 45 bireye, tüm bunların yanında ayrıyeten küçük hoparlör ikram ediliyor.

Kampanya Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş İçin Tıklayın