Bail or Jail Steam’e Geldi

Konami bugün Bail or Jail‘in tüm dünyada Steam üzerinden 27 Temmuz’a kadar %20 indirimli yayınlandığını duyurdu.

Hırsız polis mekaniklerinden ilham alan oynanışıyla dört oyuncuya kadar destekleyen Bail or Jail’de ya canavarın pençelerinden kaçmaya çalışacak ya da kurbanlarınızı yakalamak için gizlenip sinsice taktikler geliştireceksiniz.

Bail or Jail’de insan karakterlerden oluşan bir ekip, kendilerini avlayan bir canavarla karşı karşıya. İnsan kadrosu, canavarı sersemletmek ve yakalanmamak için ellerindeki farklı fenerleri kullanırken Canavar olarak oynayan kişi de kendisinden kaçan insan ekibini pusuya düşürmek ve yakalamak için eşsiz yeteneklerini kullanacak.

Oyuncular maçlarda ilerledikçe, her evrede hangi karakterlerin en uygun sonucu verdiğini keşfedecek, daha fazla fener yeteneği kazanacak ve oyunun oynanış biçiminde kademeli olarak değişiklikler yaşayacaklar.

Oyuncular isterlerse oyunun keyfini kendi başlarına ya da dört oyuncuya kadar birlikte çıkarabilir. Süratli Eşleştirme özelliği sayesinde Discord’daki arkadaş kümeleri o sırada Bail or Jail oynayan arkadaşlarına anında çevrimiçi olarak katılabilir. Kazanılabilecek oyun içi mükafatlar ortasında yeni karakterler, fenerler, unvanlar ve çok daha fazlası bulunmakta. Steam başarımları ve ticaret kartları da oyuna eklenecekler ortasında. Ayrıyeten hudutlu etkinlikler, yeni haritalar, yeni karakterler üzere güncellemeler üzerinde çalışmalarının sürdüğü belirtiliyor

Bail or Jail ilk olarak 2019’da Nintendo Switch™’te OBAKEIDORO!¬ ismiyle piyasaya sürüldü. Masaüstü bilgisayarlar için olan Steam® sürümü ise Konami Digital Entertainment ve FREE STYLE Inc. iş birliğiyle geliştirildi.

Oyun, Nintendo Switch™ sürümüyle karşılaştırıldığında geliştirilmiş grafikler, ek ses efektleri ve karakter animasyonlarının ve orta sahnelerin artırılmış gerçekçiliğine sahip.

Bail or Jail, Japonca, İngilizce, Kolaylaştırılmış Çince, Klasik Çince, Fransızca, Brezilya Portekizcesi ve Rusça’yı destekliyor. İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece ve Portekizce dahil olmak üzere daha fazla lisan de yolda.