Zirve Trabzonspor’un

2021-2022 dönemi şampiyonu Trabzonspor, en cok taraftara sahip olan grup pozisyonunda. Bordo-mavilileri Şenol Guneş Stadyumu’nda bu dönem oynadığı maclarda toplam 546 bin 736 biletli taraftar takip etti. Karadeniz devinin mac başına ortalaması 28 bin 776 taraftar oldu. Bu istatistikle de Üstün Lig’in doruğunda yer aldı. Fırtına, tribunlerden de hatrı sayılır bir gelir elde etti.

KOMBİNE İÇİN GERİ SAYIM

Trabzonspor idaresi, onumuzdeki dönemin kombine fiyatlarını bu hafta icinde netleştirecek. Fiyatlar uzerinde son ayrıntıların konuşulduğu ve kombinelerin temmuzda satışa cıkarılmasının planlandığı söz edildi.

İSTİKRARIN İSMİ UĞURCAN

Transferin odağında olan isimlerin başında gelen kaleci Uğurcar Cakır tam bir istikrar abidesi. Muhteşem Lig’de 3 bin 229 dakika misyon yapan 26 yaşındaki eldiven, 36 macın 11’nde ise kalesini gole kapadı. Mükemmel bir performans gosterdi.

FAİR-PLAY’DE DE EN ÖNDE

Bordo-mavililer, Spor Toto Üstün Lig’de sarı kart ve kırmızı kart sıralamasında birinci sıralarda yer aldı. Karadeniz devi 57 sarı kart ve 4 kırmızı kart gordu. Ligde 6 sarı kartla Edgar le birinci sıraya yerleşirken, Uğurcan, Bakasetas ve Peres 5 sarı kart gordu.

TÜM PLANLAR HAZIR

Kulübün Finans ve Proje Geliştirme Sorumlusu Şemsetdin Hancı, tum planları Şampiyonlar Ligi’ne nazaran yaptıklarını belirtti. Hancı, “Onumuzdeki dönem birlik, beraberliğe ve kenetlenmeye daha cok gereksinim duyacağız. Bu bizi muvaffakiyete goturecek” tabirini kullandı.