Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL Ön Kayıta Açıldı

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yeni taşınabilir oyunu Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL ‘in iOS ve Android sistemleri üzerinden ön kayıta açıldığını duyurdu.

Dinamik, taptaze kart savaşlarına mesken sahipliği yapan Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL, birebir anda dört oyuncuya kadar takviye verebilen orijinal bir Yu-Gi-Oh! tecrübesi. Tek oyunculu, dört oyuncuya karşı ve dört oyunculu co-op modlarına sahip Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL, ister eski bir Yu-Gi-Oh! fanı olun ister oyuna yeni başlıyor olun, herkes için bir şeyler sunuyor.

Ön kaydın açılışını kutlamak için KONAMI, Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL‘e ön kayıt yaptıran kişi sayısıyla yanlışsız orantılı özel oyun içi mükafatlar verecek. Ayrıntılar için: https://www.konami.com/yugioh/crossduel

Ön kayıt devrinin sonunda oyuna 500.000 kullanıcı ön kayıt yaptırmışsa, tüm Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL kullanıcıları oyun çıktığında oyun içindeki Card Gacha’da 10 çekiliş kilidi açacak kadar Mücevher sahibi olacak.

Yu-Gi-Oh! CROSS DUEL‘de oyuncular dört oyunculu Düellolara katılabilir ve dünyanın dört bir yanından Düelloculara karşı gerçek vakitli olarak düello yapabilirler. Oyundaki özelliklerden kimileri şöyle:

  • Dört oyuncuya karşı, dört oyunculu co-op ve tek oyunculu Düello olmak üzere toplam üç mod
  • Yu-Gi-Oh! serisine yeni başlayanların bile çarçabuk alışabileceği yeni bir Düello tarzı
  • 7 farklı Yu-Gi-Oh! çizgi serisinden birlikte savaşılacak yahut düşman olarak baş tutulacak karakterler
  • Nefes kesen Summoning sahneleri ve Yu-Gi-Oh! canavarlarının 3D renderlanmış, muazzam modelleri
  • Yeni Hünerlerin kilidini açmanıza ve bunları kartlarınıza atamanıza müsaade veren canavar özelleştirme sistemi
  • Yenilikçi ve fonksiyonel ekranlarda Destelerinizi basitçe oluşturma ve özelleştirme imkânı