Yarı Kulak İçi TWS Kulaklık: HUAWEI FreeBuds SE

Benzersiz bir halde tasarlanmış HUAWEI FreeBuds SE piyasaya sürüldü. HUAWEI FreeBuds SE, akıllı tecrübe ile kusursuz ses kalitesine, saatlerce rahat bir dinleme tecrübesi sağlamak için rahat ve ergonomik bir ahenge sahip. HUAWEI FreeBuds SE’nin pil ömrü ve yarı kulak içi tasarımı, işe giderken, konuttan çalışırken yahut çevrimiçi derslere katılırken rahat ve tatmin edici bir ses tecrübesi sağlıyor.

TWS kulak içi kulaklıkları birinci sefer denemek isteyen kablolu kulaklık kullanıcıları için HUAWEI FreeBuds SE en uygun seçim. Özgürce dinlemelerine ve daha akıllı temas kurmalarına imkan tanıyarak yeni kullanıcıların TWS kulaklık kullanmaya başlamasını ve keyfini çıkarmasını kolaylaştırıyor.

FreeBuds SE’nin kompakt şarj kutusu avuç içine sığarak kullanıcılara inançlı ve rahat tutuş hissi sunuyor. Kasanın parlak yüzeyi yavaşça parlıyor ve konturlar kasayı modaya uygun bir tasarım kazandırıyor.

HUAWEI FreeBuds SE, bulutların ve gökyüzünün ağırlıksızlığından ilham alan yıldız mavisi ve beyaz olmak üzere iki renge sahip. HUAWEI FreeBuds SE’nin tasarımı, antik ögeleri teknolojiyle bütünleştirerek, eserin gerçek hoşluğunu ortaya çıkarmak için klasik ve çağdaş tasarımı bir ortaya getiriyor.

Kullanıcıların TWS kulak içi kulaklıklarla ilgili temel taleplerinden rahatlık ve kolaylık başta geliyor. HUAWEI FreeBuds SE, yarı kulak içi dizaynlı bir çift kulaklık olarak dış kulağın sınırlarına uyacak ve kulak kanalındaki basıncı azaltarak nefes alabilen, hafif bir ahenk sağlayacak biçimde üretildi.

Ayrıca HUAWEI FreeBuds SE, tüy kadar hafif ve esnek üç farklı boyutta cilt dostu silikon uçlarla birlikte geliyor. Kullanıcılar, silikon uçların boyutunu gereksinimlerine nazaran seçebilir, böylelikle kulak içi kulaklıkları rahatça takabilir ve dertsiz bir tecrübe yaşayabilirler.

Ses kalitesi, anlaşılması güç bir terim üzere görünüyor, lakin aslında donanım konusunda son derece yüksek ihtiyaçları var. FreeBuds SE, özel akustik bileşenleri benimseyerek kompakt gövdesine 10 mm büyüklüğünde dinamik şoför yerleştirildi. Baslar dalgalı ve güçlü olmasının yanında geniş ses alanı kusursuz ses kalitesi sunuyor.

Kaliteli bir diyafram, hoparlör hassasiyetini tesirli bir halde artırabilir. Diyafram ne kadar hafif ve sert olursa, sesin detayları o kadar uygun yine üretilebilir. HUAWEI FreeBuds SE, PU’nun yüksek ahengi ve PEEK’in sertliği ile birlikte gelen PEEK+PU+PET titanyum kubbeli diyafram kullanıyor. Birebir vakitte titanyum kubbe, müzikteki detayları güçlü bas ve parlak tiz ile tekrar üretebiliyor.

HUAWEI FreeBuds SE’nin yarı kulak içi tasarımı, gürültünün bir kısmını tesirli bir halde ortadan kaldırarak sessiz bir dinleme tecrübesi sunuyor. FreeBuds SE, çevresel gürültü engelleme (ENC) ile birlikte aramalar sırasında net ses sunarak kullanıcıların arama yapmak için sessiz bir yer bulmasına gerek bırakmıyor. Çift mikrofon huzmeleme teknolojisi, kalabalık ve gürültülü alanlarda bile her aramanın kristal netliğinde olmasını sağlamak için maksat sesi ortam gürültüsünden yüksek doğrulukla ayırıyor.

Kablosuz kulaklıklarla müziğin keyfini çıkarırken pil ömrü sorun olabilir. Lakin FreeBuds SE, kompakt tasarımı içinde büyük bir pile sahip ve yeni jenerasyon yonga seti pil ömrünü tesirli bir formda artırıyor. Tam şarjlı kutusu ile 24 saat müzik çalma sağlayabiliyor ve bir çift tam şarjlı kulaklık, 6 saat kesintisiz müzik çalabiliyor. İster uzun aralı bir seyahat ister tam gün çevrimiçi bir ders olsun, kullanıcılar pil düzeyi hakkında endişelenmeden FreeBuds SE’yi kullanabilirler. Sesli aramalar için FreeBuds SE, tam şarjlı kutusuyla 16 saat arama sağlayabilir ve kulaklıklar tam şarj olduğunda 4 saat kullanılabilir.

Kullanıcıların en âlâ dinleme tecrübesini yaşamalarını sağlamak için FreeBuds SE, daha düşük güç tüketimi, daha yüksek irtibat kararlılığı, daha süratli transfer suratı ve faal bir biçimde ilişki kesilmesini ve gecikmeyi azaltan yeni jenerasyon Bluetooth 5.2 teknolojisine sahip. İster Android ister iOS olsun, FreeBuds SE sıkıntısız bir halde bağlanabilir ve çarçabuk kullanılabilir. En son Bluetooth 5.2 teknolojisi ile HUAWEI FreeBuds SE, gecikmeyi değerli ölçüde en aza indirerek sesi ekrandaki hareketle senkronize ederek en sevdiğiniz gösterilerin ve oyunların her zamankinden daha sürükleyici olmasını sağlıyor. FreeBuds SE’nin şarj kutusu birinci defa açıldığında, telefonunuzda otomatik olarak bir açılır pencere eşleştirme istemi oluşturacaktır. Ayrıyeten akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler üzere yakındaki Bluetooth aygıtları anında bağlanabilir.

HUAWEI FreeBuds SE, HUAWEI Online Mağaza üzerinde ön siparişe açıldı. 649 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Yıldız Mavisi ve Beyaz renk seçenekleriyle sunulan eser, 4 ay vade farksız taksit imkanına sahip. Ayrıyeten iki adet FreeBuds SE Yıldız Mavisi alındığında sepette 100 TL daha indirim yapılıyor. FreeBuds SE fiyatı, öbür bir kategorideki HUAWEI eseriyle birlikte satın alındığında fiyatı 499 TL’ye düşüyor.

HUAWEI FreeBuds SE Satın Almak İçin Tıklayın