vivo “Büyük Yaz İndirimi” Başladı

Yoğun bir eğitim devri daha geride kaldı ve tüm yıl özveriyle çalışan öğrencilerin beklediği o bedelli an geldi. Öğrenciler için emeklerinin karşılığını gördükleri karneler sonrasında birinci sırayı hayalini kurdukları armağanlar alıyor. Artık dinlenecekleri, tüm gün eğlenecekleri yaz aylarında öğrencilerin en seveceği armağan seçeneği ise natürel ki akıllı telefonlar oluyor.

Dijital dünya ile beşerler ortasında sağlam köprüler kuran vivo, Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen özgün tasarımı güçlü özelliklere birleştirdiği Y serisi ile tüm kullanıcılara daha net çekimler ve akıcı oyun performansı sunuyor. Eşsiz tasarımı ve teknolojinin en gelişmiş halini bir ortaya getirmesiyle dikkat çeken Y serisi; Y15s, Y21, Y21s, Y33s ve Y53s modelleri ile öğrencileri tüm gün eğlendirecek en güzel performansı sergiliyor.

Gençlerin teknolojiye ulaşarak hayattan daha çok keyif almasını amaçlayan vivo, 16-30 Haziran tarihleri arasında myvivoshop.com’a öğrenci e-posta adresiyle üye olan herkese Y serisi eserlerini indirimli olarak satışa sunuyor. Y15s, Y21 ve Y21s modellerinde 250 TL; Y33s ve Y53s eserlerinde de 400 TL’lik geçerli olacak bu eşsiz indirim fırsatını kaçırmayın!

vivo Y21

Y15s, Y21 ve Y21s modellerinde 1600 X 720 piksel; Y33s ve Y53s modellerinde ise 2408 X 1080 piksel ekran çözünürlüğü sunuluyor. Bu geniş ekranda gençler oyun tecrübesini yaşayabilecek.

İnce bir dizayna sahip Y serisi, gövdesinde 5000 mAh’lik pil barındırıyor. Uzun saatler boyunca oyun ve cümbüş tecrübesi vadediliyor. Akıllı telefon gücünü Android 11 tabanlı FunTouch OS 11.1’den alarak data ilişkisini, sistem süreç suratını ve güç tasarrufu performansını orijinal bir seviyeye çıkarıyor. Tüm bunlara ek olarak Y serisi, depolama alanı yetersizliğine genişletilmiş RAM seçeneğiyle tahlil sunuyor. 1 TB’a kadar genişletebileceğiniz depolama alanı sayesinde en sevdiğiniz fotoğraf ve oyunlara her vakit yer kalıyor.

vivo Y53s

Günümüz gençlerinin bir telefondan en çok beklentisi iddia edileceği üzere kamera oluyor.

vivo Y serisi, sahip olduğu kamera özellikleri ile keyifli anları kayıt altına alıyor. Y15s ve Y21’de yapay zeka sistemine sahip 13 MP’lik ana kameraya eşlik eden 2 MP’lik kamerasıyla Yüz Hoşluğu, Filtreler ve Bokeh üzere çeşitli özellikleri destekliyor. Bunun yanı sıra Y21s ve Y33s modellerinde, yüksek çözünürlüklü 50 MP ana kamerası, 2 MP bokeh kamerası ve 2 MP harika makro kamerası her açıdan kamera tecrübesine dayanak veriyor. Serinin en üst modeli olan Y53s, 64 MP üstün yüksek çözünürlük ana art kamerasına bir dizi ikincil kamera eşlik etmesiyle netlik sağlarken, Üstün Gece Modu ile karanlıkta gece çekim imkânı sunuyor.