TRANSFER HABERİ: Fenerbahçe’ye Bursaspor’dan genç oyuncu takviyesi! Hamza Baran Arıkan kimdir?

Bursaspor’un 17 yaşındaki sağ bek oyuncusu Hamza Baran Arıkan, Fenerbahçe yolunda… Bursaspor ile Fenerbahçe’nin temasları sürerken Bursaspor Sportif Yöneticisi İsmail Ertekin Fenerbahçe’nin oyuncuyla yakından ilgilendiğini lisana getirmişti.

Fenerbahçe’nin genç sağ bek için Bursaspor’a resmi teklifte bulunduğu, yeşil beyazlıların genç oyuncu için takas yerine bonservis talep ettiği tez edildi.

Bursa’da yayın yapan Olay isim internet sitesinde yer alan habere nazaran; Geçen dönem Bursaspor’a kiralık olarak verilen Uğur Kaan Yıldız’ın kontratındaki bir hususa nazaran yeni dönemde oyuncunun Bursa’da kalma durumu olduğu belirtilirken iki oyuncu ortasındaki takas opsiyonu da gündemde olduğu belirtildi.

HAMZA BARAN ARIKAN KİMDİR?

Bursaspor’un 2005 doğumlu genç sağ bek oyuncusu Hamza Baran Arıkan 17 yaşındadır. Bursa doğumlu olan futbolcu, tıpkı vakitte yeşil beyazlı kulübün tarihinede geçmiştir. Hamza Baran Arıkan, Bursaspor’un resmi karşılaşmalarda forma giymiş en genç futbolcusudur. 2020-2021 döneminde birinci defa Eskişehirspor’a karşı profesyonel maça çıkma başarısı gösteren Hamza Baran’ın Bursaspor’da 2024 yılına kadar kontratı bulunuyor.