Titanfall 3’ün Ön Sipariş Kutuları Almanya’da Görüntülendi

Titanfall 3 hakkında bugüne kadar birçok tez ortaya atıldı. Savlara nazaran serinin üçüncü oyunu yakın vakit içerisinde oyuncularla bir ortaya gelecekti. Tüm bu tezler oyun gündemini meşgul ederken, geride bıraktığımız aylarda Respawn Entertainment’ın Topluluk Yöneticisi Jason Garza, şirketin birçok oyun üzerinde çalıştığını ancak Titanfall 3 ile ilgili bugüne kadar hiç bir şey planlamadıklarını söz etmişti.

Jason Garza’nın bu açıklamaları devam oyununu bekleyenlerini üzerken, serininin üçüncü oyununun ön sipariş kutuları sürpriz bir halde Almanya’daki GameStop mağazasında görüntülendi. Basına yansıyan manzaraları incelediğimizde, ön sipariş reyonunda FIFA 23, God of War Ragnarok gibi yakın vakit içerisinde oyuncularla bir ortaya gelecek olan üretimlerin yer aldığını gözlemlemekteyiz.

Şimdilik Respawn Entertainment cephesinden bahisle ilgili rastgele resmi açıklama yapılmış değil. Lakin mağazada görüntülenen Titanfall 3’ün ön sipariş kutusundan yola çıkacak olursak, serinin yeni oyununun geliştirme sürecinin sona yaklaştığını hatta tamamlandığını ve en kısa müddet içerisinde resmi olarak duyurulabileceğini kestirim etmekteyiz.

Bir cevap yazın