TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Avcı ve Korkmaz’a çiçek verdi

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi ve İdare Heyeti üyeleri, Spor Toto Harika Lig’de İstanbulspor ile Trabzonspor ortasında oynanan 2022-2023 döneminin açılış maçını izledi.

Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki müsabakayı TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu ve İstanbulspor Lideri Ecmel Faik Sarıalioğlu ile birlikte tribünden takip etti. TFF Lider Vekilleri Murat Aksu ve Yalçın Orhan, TFF İdare ve İcra Şurası Üyeleri Müslüm Özmen ve Ali Düşmez ile Genel Sekreter Kadir Kardaş da tribünde yer aldı.

Yeni dönemde futbolun tüm paydaşlarına Fair Play daveti yapan TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, maçtan evvel Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı ve İstanbulspor Teknik Yöneticisi Osman Zeki Korkmaz’a çiçek verdi.

Ev sahibi İstanbulspor’un Lideri Ecmel Faik Sarıalioğlu ise TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu ve maçın hakemlerine çiçek takdim etti.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun tribünlere genç, çocuk ve bayan seyircilerin ilgisini artırmak için hayata geçirdiği proje kapsamında İstanbulspor-Trabzonspor maçı öncesinde Madrigal kümesi konser verdi.