TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Ampute Milli Takımımız ile bir araya geldi

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun ‘Türkiye Futbol Oynuyor’ projesi kapsamında takviye verdiği Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Ampute Futbol Ulusal Kadromuz ile Riva’da bir ortaya geldi.

Lider Büyükekşi’nin ülkemizin konut sahipliğinde 30 Eylül – 9 Ekim tarihleri ortasında yapılacak Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında kampa giren Millilerimizi ziyaretinde TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş da yer aldı.

Ay-Yıldızlılarla sohbet eden ve oyuncularımıza moral veren Mehmet Büyükekşi, hazırlıklar hakkında teknik yönetici Osman Çakmak’tan bilgi aldı. Başkanlığa seçilmesi nedeniyle kendisini tebrik eden Ulusallara muvaffakiyet dileyen Lider Mehmet Büyükekşi, TFF olarak engelli futboluna takviye vermekten ötürü büyük memnunluk duyduklarını söz etti.

24 Haziran’a dek TFF Riva Hasan Doğan Ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çalışmalarını sürdürecek olan Ampute Futbol Ulusal Kadromuz, Riva kampının akabinde 24 – 27 Haziran tarihleri ortasında İngiltere’de oynayacağı özel maçlarla hazırlıklarına devam devam edecek. Ulusallar, konut sahipliği yapacağımız Dünya Kupası’nda şampiyon olarak ülkemize büyük bir gurur daha yaşatmak istiyor.