Teknoloji Ürünlerinde Büyük Fırsatlar Amazon Türkiye Prime Alışveriş Festivali’nde

Amazon’un her yıl dünya çapında düzenlediği ve bu yıl Türkiye’de Prime Alışveriş Şenliği ismiyle gerçekleşen büyük alışveriş aktifliği, 25 Temmuz’a kadar teknoloji eserlerinde de kaçırılmayacak indirimleri Prime üyelerine sunuyor.

Prime Alışveriş Şenliği, moda ve hoşluk, şahsî bakım, bebek, konut ve dekorasyon, besin, kitap üzere eserlerin yanı sıra teknoloji ve elektronik tutkunları için de kaçırılmayacak indirimler sunuyor. Şenlik boyunca siz de en yeni elektronik eserlere, akıllı telefonlara, akıllı saatlere, televizyon ve mesken sinema sistemlerine, kulaklıklara, kamera ve fotoğraf makinelerine, ses sistemlerine ve hoparlörlere harikulade fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Prime Alışveriş Şenliği boyunca alışveriş yapmak isteyenleri bekleyen cazip avantajlardan kimileri ise şunlar:

  • Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkânı: Amazon müşterileri, Amazon Türkiye tarafından satılan ve yasal taksit kısıtlama olmayan eserlerde tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabiliyor. Üstelik müşteriler, yasal taksit kısıtlama olmayan tüm eserlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkanından faydalanıyor. Yapı Kredi Worldcard sahibi müşteriler ise 18 – 22 Temmuz tarihleri ortasında yapacakları 500 TL’lik alışverişlerinde 75 TL Worldpuan kazanabilecek ve amazon.com.tr tarafından satılan, yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm eserlerde 9 taksitten de peşin fiyatına faydalanabilecek.
  • İndirim oranı meblağında fiyat iadesi garantisi: Prime Alışveriş Şenliği boyunca, Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın aldığınız “Prime Alışveriş Festivali” etiketli eserlerde, fiyat düşerse Amazon ortadaki farkı armağan kartı olarak hesabınıza tanımlıyor.
  • Yeni kategorilerle artan eser çeşitliliği: Amazon Türkiye, yakın vakitte açtığı 6 yeni kategoriyle eser çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bavul ve Seyahat Çantası, Saat, Takı, Otomotiv, Mesken Aletleri ve Mobilya kategorilerindeki binlerce eserde mükemmel fırsatlar Prime Alışveriş Festivali’nde müşterileri bekliyor.
  • 200TL ve üzeri alışverişinize 50TL kıymetinde Amazon ikram kartı: Prime Alışveriş Şenliği boyunca Amazon taşınabilir uygulamasından 200TL ve üzeri alışveriş yapan Prime üyelerini, 50TL kıymetinde Amazon armağan kartı bekliyor.

Prime Alışveriş Festivali’nde teknoloji ve elektronik eserlerinde yılın en büyük indirimlerine ek olarak Amazon Türkiye müşterilerini, farklı ilgi alanlarından birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı cümbüş dolu sürprizler de bekliyor. Prime Alışveriş Şenliği boyunca Amazon Türkiye müşterileri Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma ile tek kale maç, restoran eleştirmeni Vedat Milor ile öğlen yemeği yeme talihi, ünlü müzisyen Murat Dalkılıç ile stüdyoda müzik söyleme ve ses koçluğu seansı, ünlü moda fenomeni Yasemin Ögün (modatutkusu) ile tarz danışmanlığı ve butiğinden seçilen kesim ikramı, YouTube içerik üreticisi Mendebur Lemur (Hakan Bardak) ile son teknoloji eser denemesi ve YouTube görüntüsü konukluğu, “Filme Gitmeden Önce” YouTube kanalından Cem Başak ile Prime Video’da yayınlanacak The Lord of the Rings: Rings of Power dizisinin özel gösterimine katılma bahtı elde edecek.

Bu ünlü isimlerle unutulmayacak bir tecrübe fırsatı yakalamak için 25 Temmuz’a kadar Amazon Web Sitesi yahut Amazon taşınabilir uygulaması üzerinden 200 TL ve katları fiyatında sipariş veren müşteriler, her 200 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Çekilişe katılmak için ise bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

25 ülkede 200 milyondan fazla üyeye süratli teslimattan ödüllü sinemalara, tanınan oyunlardan özel indirimlere kadar eşsiz bir tecrübe yaşatan Amazon Prime, Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Amazon’un müşterilerine alışveriş ve cümbüşün en düzgününü sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye’deki alışveriş ve cümbüş severlerin ayda yalnızca 7,90 TL’ye sahip olabileceği harikulade avantajlar sunuyor. Şimdi Prime üyesi değilseniz Amazon Prime sayfasından 30 günlük fiyatsız deneme sürecini başlatarak Prime ayrıcalıklarından ve Prime Alışveriş Şenliği fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Elektronik kategorisi altındaki eserlerine ulaşmak için tıklayın.