TCL, Sporun Gücünü “Inspire Greatness” Vizyonuyla Bir Araya Getiriyor

TCL, Memleketler arası Basketbol Federasyonu FIBA ile yaptığı iş birliği kapsamında, FIBA’nın en değerli Avrupa uğraşı olan FIBA EuroBasket 2022’de oyunculara ve taraftarlara ilgi alımlı ve unutulmaz tecrübeler sunmaya ve yenilikler yapmaya devam ediyor.

TCL, sporun gücünün oyuncularda, taraftarlarda ve daha geniş kitlelerde yarattığı birleştirici ruhu “Inspire Greatness” vizyonuyla bir ortaya getiriyor.  TCL yenilikçi ve yaratıcı eserleriyle kullanıcıları harekete geçmeye, yaratmaya ve kendilerini geliştirmeye teşvik eden bir vizyon takip ediyor.  Bu iş birliği, şirketin erişilebilir ekosistem eserleriyle hedeflediği kullanıcılara ilham verme tutkusunu da yansıtıyor.

Dört yıllık iş birliği, birinci olarak 2018’de imzalanmış olup 31 Aralık 2023’e kadar sürecek global paydaşlık mutabakatını kapsıyor. Yeni ve genişletilmiş muahede, TCL’e FIBA’nın tüm karşılaşmalarında geçerli olmak üzere kıymetli ticari haklar sağlıyor. Kapsam dahilinde erkekler ve bayanlar Olimpiyat Eleme Turnuvaları, FIBA Kıta Kupaları, FIBA Gençler Dünya Kupaları, FIBA Bayanlar Basketbol Dünya Kupası 2022 ve FIBA’nın en kıymetli aktifliği olan 2023’teki FIBA Basketbol Dünya Kupası bulunuyor. Bu etkinlikler için sağlanan özel haklar içerisinde alanda birinci sınıf marka görünürlüğüne ek olarak “TCL Maçın Oyuncusu” ismi altında yapılan müsabakanın en uygun oyuncusunu sunma rolü de yer alıyor. Bu haklar, TCL’in Avrupa ve dünyada böylesine değerli bir sportif tertipte üstlendiği rolü devam ettirmesini de sağlıyor.