TCL NXTPAPER 10s Türkiye’de Satışa Sunuldu

TCL NXTPAPER 10s, bilhassa göz müdafaasına odaklanılarak tasarlandı. Tabletin yazılımına ve donanımına direkt dahil edilen özellik ile mavi ışık azaltma merkezde yer alıyor. Kâğıt gibisi ekran tasarımı, doğal renkleri korumak için 10 kat müdafaa kullanarak bir sanayi standardı oluşturuyor. TÜV sertifikalı ekranı mavi ışığı %50’nin üzerinde azaltması ile dikkat çekiyor. Bu yenilik, ekranlara bakmayı çok daha kolay ve inançlı hale getirerek kullanıcı tecrübesini düzgünleştiriyor. Bu sayede kullanıcılar rastgele bir rahatsızlık hissetmiyor.

TCL NXTPAPER 10s, şirketin kendi üretimi olan T-Pen kalemi aracılığıyla baskıyı algılayan hassas ekran üzerinde ders çalışmak ve not almak için ülkü bir aygıt oluyor. 8.000mAh bataryası da tabletin eğitimde, eğlenirken ve yaratıcılık gerektiren işlerde tüm gün kullanılmasını sağlıyor.

TCL Türkiye Ülke Müdürü Serhan Tunca yaptığı açıklamada, “TCL olarak bölüm başkanı ekran uzmanlığımızı ve teknolojimizi kullanarak eğitim bölümü için manalı eserler ve tahliller geliştirmeye kendimizi adadık. Bu nedenle, TCL NXTPAPER 10S’yi de piyasaya sunmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Kâğıt gibisi bir ekran olan NXTPAPER görüntüleme teknolojisi, doğal renkleri korumak, ziyanlı mavi ışığı filtrelemek, olağanüstü görüntüleme açıları ve parlama önleyici özellikler sağlamak için birden çok katman kullanan bir teknoloji. Bu teknolojimiz, donanım seviyesinde orjinal renkli imajlar üretirken yansıyan ışığı yazılım seviyesinde dağıtarak, göze güzel gelen kâğıda misal bir imaj oluşturur. İster yazmak yahut okumak için bir not defterine, ister bir sinema izlemeye yahut oyun oynamaya muhtaçlık duyun bu tablet gereksiniminizi büsbütün karşılıyor.” dedi.

TCL NXTPAPER 10s, 4299 TL önerilen satış fiyatıyla kullanıcıyla buluşuyor.

Bir cevap yazın