Samsung’dan Karne Hediyesi Tavsiyesi: Galaxy M33 5G ve M23 5G

Binlerce öğrencinin bir eğitim-öğretim yılını daha geride bırakmaya hazırlandığı şu günlerde, öğrencilerin karne heyecanına ortak olmak isteyen ailelere Samsung, uygun fiyatlı telefon modelleri ile uygun bir alternatif sunuyor. Samsung’un Ultra Geniş Açılı Kamerası, 5.000 mAh’lik iki güne kadar devam eden bataryası ile yeni Galaxy M33 5G ve M23 5G akıllı telefonları, üstün teknolojileri ile bu yılın en hoş karne armağanı olacak.

Samsung, bir eğitim-öğretim yılının sonuna daha yaklaşırken, öğrencilerin karne heyecanını tamamlayacak bir ikram alternatifi ile hem ailelerin hem de öğrencilerin heyecanına ortak oluyor. Yeni Samsung Galaxy M serisi akıllı telefonlar, ileri teknoloji özellikleri, üst seviye kamerası ve güçlü işlemcisi ile eşsiz bir oyun tecrübesi sunarken, gençlerin ve öğrencilerin birçok muhtaçlığını tamamlıyor.

Yeni Samsung Galaxy M33 5G ve M23 5G akıllı telefonlar, gelişmiş çoklu misyon yürütme, uygulamalarda daha süratli ve kesintisiz kullanım tecrübesi sağlarken, RAM Plus ile kullanıcılar, RAM boyutunu kendileri belirleyebiliyor; dilediğinde uygulamaları yüksek süratte kullanabiliyor. Galaxy M33 ve M23 5G’nin 120 Hz ekran yenileme suratı ile ekran geçişleri ortasındaki her sahne akıcı ve doğal bir manzara kalitesinde yansıyor, ayrıyeten harika bir oyun oynama tecrübesi sunuyor. ‘Game Booster’ özelliği ise kullanıcıların oyun oynama biçimini takip ederek aygıtın pil ömrünü, sıcaklığını ve hafızasını optimize edebiliyor. Tıpkı vakitte art plandaki aktiviteleri ve bildirimleri engelleyerek eşsiz bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Samsung Galaxy M33 5G ve M23 5G’nin 6.6’’ FHD+ ekranı ile kullanıcılar canlı, parlak bir ekran tecrübesi yaşıyor. Fotoğraf ve görüntüler için 128GB dahili depolama alanının yanı sıra 1TB’a kadar arttırılabilir microSD kartı takviyesi ile kıymetli anları saklamak için çokça alan sunuluyor. 5000 Mah Batarya ile tüm gün ve ötesi (iki güne kadar) dayanan pil ömrü sunan aygıt, 25 W süratli şarj takviyesiyle 30 dakikada %50 şarj düzeyine ulaşıyor. Sesleri eksiksiz ve yüksek düzeyde duymayı sağlayan Dolby Atmos Hoparlör, kullanıcıları sahnenin içine çeken sinematik ses kalitesiyle hem oyun oynarken, hem de görüntü izlerken fevkalade bir ses tecrübesi yaşatıyor.

Yeni Samsung Galaxy M33 5G’nin insan gözüne misal bir görüş açısına sahip 5MP’lik Ultra Geniş Açılı Kamerası, dünyayı 123 derecelik bir açıyla görmeyi sağlıyor. Galaxy M33 5G’nin süper 4’lü kamerası yüksek çözünürlüklü (50 MP), her karede en ince detayları dahi yakalayabiliyor. 123 dereceye kadar geniş açılı çekimler yapmaya imkan sunan (5MP) derinlik kamerası canlı odak efektiyle mükemmel portreler çekmeyi sağlıyor. Galaxy M33 5G’nin 8MP Ön Kamerası ve bulanık art plan efekti ile kullanıcıları daha çok öne çıkaran çarpıcı selfie’ler çekmeye fırsat sunuyor. Galaxy M33 5G sahip olduğu sekiz çekirdekli işlemci ve 6GB RAM ile çoklu misyonlarda ve oyun oynarken gereksiniminiz olan gücü kullanıcılara ziyadesiyle sunuyor.

Yeni Samsung Galaxy M23 5G ise 50 MP yüksek çözünürlüklü ana kameranın yanı sıra 2 MP Macro kamera ve 8 MP Ultra Geniş Açılı kameraya sahip bulunuyor. Aygıtın 8 MP ön kamerası kullanıcıların harika selfie’ler çekmesine imkan sunarken, JN1 Piksel Sensörü ise her karede en ince ayrıntılara odaklanmayı ve görmeyi sağlıyor. Sekiz çekirdekli SnapDragon 750G işlemciye sahip yeni Samsung Galaxy M23 5G, 4 + 128 GB RAM dayanağıyla kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar, mavi ve yeşil renk alternatifleri bulunan Samsung Galaxy M33 5G ve M23 5G’ye avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor.

Öğrencilere Özel Samsung Fırsatları İçin Tıklayın