Pokemon Go Türkiye Topluluk Günü Etkinliği İstanbul’da Gerçekleşecek

Mart 2022 prestijiyle Türkçe lisan takviyesine kavuşan dünyaca ünlü taşınabilir oyun Pokemon GO’nun, Topluluk Günü aktifliği bu kere İstanbul’da gerçekleşecek. Tüm Eğitmenlerin davetli olduğu Topluluk Günü buluşması, 25 Haziran tarihinde, 11.00 – 14.00 saatleri ortasında Kalamış Atatürk Parkı’nda yüz yüze olarak düzenlenecek. İstanbul’da gerçekleşecek aktifliğin yanı sıra İzmir – Kültürpark, Ankara – Gençlik Parkı, Antalya – Karaalioğlu Parkı ve Bursa – Üç Fidan Parkı olmak üzere ülke genelinde toplamda 8 farklı alanda kutlayacağımız Topluluk Günü’ne Eğitmenler kendi kentlerinden de sanal olarak katılma talihi da yakalayabilecekler. Aktiflik hakkında ayrıntılara, Pokémon GO’nun internet sitesi üzerinden Topluluk Günü Haritası sekmesi altında ulaşılabilir.

Üç saat sürecek Topluluk Günü etkinliğinde Hiddetli Pokémon Deino parklarda daha sık uzunluk gösterecek, şanslı Eğitmenler ise Parlak Deino ile karşılaşacak! Ayrıyeten, Eğitmenler aktifliğin başlaması prestijiyle 5 saat müddetince, Deino’nun Evrimleşmiş hali Zweilous’u evrimleştirerek Yırtıcı Savurma Güçlü Saldırısı’nı bilen Hydreigon’u elde etme talihine da sahip olacak.

Topluluk Günü için tasarlanan heyecan verici sürprizler de aktiflik boyunca Eğitmenler için etkin olacak. Pokémon yakalama karşılığında 2× Şeker kazanma talihi, %50 daha az Yıldız Tozu gerektiren Özel Takas fırsatları ve Topluluk Günü için özel olarak etkinleştirilecek Yem Modülleri bonusları bu sürprizlerden yalnızca birkaçı.

Topluluk Günü aktifliğine katılmak için, Eğitmenlerin kayıt yaptırması gerekmiyor. Eğitmenler, aktiflik hakkında ayrıntıları kaçırmamak ve aktiflik haritasına göz atmak için Haziran 2022 Topluluk Günü adresine girebilir.