Photoshop Web Sürümü Ücretsiz Oluyor

Adobe Photoshop, Adobe hesabı olan herkese fiyatsız olarak sunulacak. Adobe şu anda Photoshop’un kullanımı fiyatsız bir web sürümünü deniyor. Deneme şu an için Kanada ile sonlu lakin Adobe yakında bu süreci başka bölgelere de genişletebilir. Şu anda Kanada’daki kullanıcılar fiyatsız bir Adobe hesabı aracılığıyla web üzerinde Photoshop’a basitçe erişebiliyor.

Adobe, Photoshop’un web sürümünün “Freemium” modeli altında mevcut olduğunu argüman ediyor. Şu anda Photoshop’un araçlarının, fırçalarının ve öteki özelliklerinin birçok fiyatsız olarak sunulmuş. Bununla birlikte Adobe, Photoshop’un temel fonksiyonları olduğunu argüman ettiği şeyleri gerçekleştirmek için birçok aracı fiyatsız olarak sunacak.

Adobe, Photoshop web platformunu Ekim 2021’de piyasaya sürdü. O vakitler kullanıcılar uygulamanın epey kolay bir sürümüne erişebiliyordu ve sırf birkaç kolay düzenleme yapılabiliyordu. Fakat Adobe, Photoshop’un web sürümünü daima olarak geliştiriyor. Web sürümünün en son sürümü Refine Edge, Curves, Dodge & Burn araçları ve Akıllı Objeleri dönüştürme yeteneği dahil olmak üzere birkaç güçlü araç sunuyor.