No Man’s Sky Endurance Güncellemesi Duyuruldu

Hello Games tarafından büyük bir No Man’s Sky güncellemesi daha yayınlanıyor. No Man’s Sky Endurance ile sunulanlar ortasında büyük ölçüde elden geçirilmiş bir kargo uzay üssü sistemi, oyuncu filoları için gemiler olarak canlı gemiler ve daha fazlası yer alıyor.

Yük gemileri, neredeyse en başından beri uzay oyununun bir modülü oldu ve oyuncuların maceralarında kullanmaları için taşınabilir bir üs sunuyor. Artık, neredeyse gezegensel üslerde bulunanlar kadar ağır bir biçimde özelleştirilebilecekler.

Yeni sistemler, pencereli çeşitli temalı odaların, özel mahsullerin yetiştirilmesi için çiftliklerin ve hatta görülmesi gereken müşahede teraslarının oluşturulmasını sunuyor. Yeni uzman mühendis, biyolog ve teknisyen takım üyeleri de artık oyuncu yük gemisi üslerini otomatik olarak dolduracak. Hello Games ayrıyeten kolay erişim için askı ve köprü ortasında kısa menzilli bir ışınlanma ağı uyguluyor. Başka özellikler ortasında oyuncuların vazifeler için filolarına ekleyebilecekleri organik fırkateynler yer alıyor. Prosedürel olarak oluşturulmuş uzaylılara ruh hallerini yükseltmek ve yeni yetenekler öğrenmek için besin hususları de verilebilecek.

Ek olarak oyuncular tüm platformlar için fiyatsız olan güncellemede obje oluşturma uzaklıklarının büyük ölçüde artırıldığını, yeni karadelik geçiş görsellerini, gruplanıp tamamlanacak yeni bir keşif seferini ve daha birçok değişikliği bulabilecek.