Microsoft Teams İçin Çoklu Görev Paneli Geliyor

Microsoft, iPad’de Microsoft Teams kullanıcıları için çoklu vazife paneli üzerinde çalışıyor. Microsoft 365 Yol Haritası sayfasına nazaran Microsoft, bir Teams toplantısı sırasında kullanıcıların daha üretken olmasına yardımcı olmak için daraltılabilir bir çoklu vazife sağ paneli üzerinde çalışıyor. Yeni çoklu misyon paneli, devam eden bir toplantının yanı sıra beşerlerle sohbet edebileceğiniz bir yer olacak. Daha süratli liste görünümleri, yeni sağ taraftaki çoklu misyon paneline sahip olmanın bir diğer kıymetli avantajı olacak.

Bu yeni özellikler, yol haritası sayfasına nazaran bu ay iPad’deki Teams kullanıcılarına sunulacak. Bu değişikliklerin yanı sıra Microsoft, iPad kullanıcıları için daha uygun Teams optimizasyonu sağlamayı da vaat ediyor.

Teams toplantısı sırasında sohbet etme yeteneği yeni değil. Bu özellik, Teams masaüstü kullanıcıları için halihazırda mevcut. Sohbet penceresi, masaüstündeki ana ekranın sağ tarafında açılıyor. Sohbet penceresi ve çoklu vazife paneli çok benzeri olsa da ikincisi sohbetten daha fazlasını sunmayı vaat ediyor üzere görünüyor.

Yeniden de bu değişikliklerin bu ay kullanıma sunulmasında gecikme yaşanabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Bir cevap yazın