Logitech, Yeni Kurumsal Ürün Ailesini Tanıttı

Logitech, düzenlediği aktiflikle kurumsal dünya için geliştirdiği eserlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Aktiflikte, inançlı temas kriterlerini yeni bir boyuta taşıyan yeni kuşak kablosuz inançlı ilişki protokolü Logi Bolt ile tasarım, verimlilik, sürat ve konforuyla iş süreçlerine kıymet katan yeni kurumsal eser ailesi ile ilgili bilgi verildi.

Kurumsal hayattaki alışkanlıkların tekrar şekillenmesine öncülük eden Logitech, yenilikçi teknolojileriyle çalışma ortamlarına verimlilik katıyor. Hibrit çalışma sisteminin giderek yaygınlaşması ve kalıcı hale gelmesiyle birlikte inançlı, süratli ve konforlu eserlerini gereksinimlere uygun halde geliştiren Logitech, görüntü konferans sistemlerine ek olarak, kurumsal alandaki ferdi kullanıma verimlilik katan yeni kuşak kablosuz ilişki protokolü Logi Bolt teknolojisi ve kurumsal eser ailesiyle tahlillerini genişletiyor. Kurumsal dünyadaki beklentilere yanıt olarak üretilen inançlı kablosuz ilişki sunan Logi Bolt ve kurumsal eser ailesi, sunduğu yüksek performans ve konforla kurumsal iş süreçlerinde üretkenliğin artmasına yardımcı oluyor. Düzenlenen basın toplantısında yeni jenerasyon kablosuz inançlı temas protokolü Logi Bolt teknolojisi ve kurumsal eser ailesiyle ilgili tahlilleri, Logitech Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Özge Keser aktardı.

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz – Logitech Türkiye Kurumsal Satış Müdürü Özge Keser – (Sağ)

Kullanıcılarına etraf ünitelerinin kullanımında farklı ve üstün bir tecrübe sunmak için çalıştıklarını belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, “Logitech olarak, etraf ünitelerinin kullanımı ve geliştirilmesine yönelik değerli yeniliklere imza atıyoruz. Gerek ferdî gerekse kurumsal alandaki kullanımların daha yeterli sonuç vermesi, performansın katlanarak artması ve bu bahislerde avantaj sunabilmek bizi çok memnun ediyor. Kullanıcıların çalışmalarına, öğrenmelerine ve yaratıcı olabilmelerine katkı sağlayan eser portföyümüzü, kurumsal iş dünyasına yönelik olarak genişletiyoruz. Yeni kuşak kablosuz ilişki protokolümüz Logi Bolt ve kurumsal eser ailemiz sayesinde kurumsal alandaki çalışan tecrübesine katma paha sunuyoruz. Yenilikçi eserlerimizle profesyonel hayattaki çalışmaların daha verimli, eksiksiz ve inançlı olarak yürütülmesine dayanak olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kurumsal iş süreçlerinin emniyetli bir biçimde yürütülmesine imkan sağlayan Logi Bolt, firmalara özel şifreleme kullanıyor. Kurumlarda eşleştirme yapılan Logi Bolt kontaklı eserler, kendi ortalarında konuşabiliyor ve dışarıdan gelen tehditlerin önüne geçmeyi sağlıyor. Logi Bolt teknolojisi, rakiplerine nazaran sekiz kata kadar daha düşük gecikme mühleti sunarken, 10 metreye kadar güçlü, inançlı ve kopmadan ilişkide kalabilmeye imkan tanıyor. Windows, macOS, iOS, iPadOS, Linux, Chrome OS ve Android dayanakları olan eser, 6 aygıtla ilişki kurabiliyor.

Kurumsal dünyadaki profesyonel kullanıcılara performans ve konfor sunan; Ergo K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye, Ergo M575 Kablosuz Mouse, MX Keys Küçük Kablosuz Klavye, MX Keys Kablosuz Klavye, MX Keys Combo (MX Keys + MX Master 3), MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Anywhere 3 Kablosuz Mouse’dan oluşan kurumsal eser ailesi, iş süreçlerini kolaylaştırıyor. Birbirleriyle uyumlu ve inançlı çalışabilen eserler, yer bağımsız her yerden her vakit rahatlıkla kullanılabiliyor. Üretkenliği ve kullanıcı tecrübesini artıran eserler, yüzde 50’ye varan oranda daha fazla randıman, yüzde 30’a varan oranda ise daha fazla sürat sunuyor.

Bilgisayar başında uzun mühletler geçirenlerin vazgeçilmezi olan Ergo K860 Klavye ve Ergo M575 Mouse, el kaslarında daha az zorlanma ve bileğe daha fazla dayanak sağlamak için tasarlandı. Profesyonel çalışanlara üst seviye konfor sunarak iş süreçlerine dayanak olmak için geliştirilen eserler, dizayndaki özgünlüğü sayesinde verimliliği de artırıyor. Bilek yorgunluğunu değerli ölçüde azaltan eser ailesi, sağlıklı bir çalışma tecrübesi sunuyor.

MX Master Serisi eserler, özgün yapılarıyla yüksek performans sunuyor. Eşsiz dizaynıyla verimliliği ön planda tutan kullanıcılar için geliştirilen özellikleriyle öne çıkan eserler, üst seviye bir çok yarar sağlıyor. MX Keys Combo, MX Keys, MX Keys Küçük, MX Master 3 ve MX Anywhere 3, kullanıcı merkezli, mesleklere özel tecrübeler sunarken üretkenliği artırmaya yardımcı oluyor.