Kyocera, Türkiye A3 MFP Pazar Liderliğini Korudu

Kyocera Document Solutions Türkiye, Memleketler arası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin bilgilerine nazaran 2021 yılında A3 MFP Türkiye Pazar Önderi oldu.

Kyocera, uzun ömürlü, kullanıcı dostu ve en az kesinti müddetli makineleriyle, bağımsız araştırma laboratuvarları tarafından birçok sefer “Güvenilir”, “Çok tavsiye edilir” ve “Üstün Kaliteli” olarak ilan edildi. Müşterilerine sunduğu itimat ve kaliteden ödün vermemesi, Kyocera’nın her yıl Pazar liderliğini muhafazasındaki en büyük etken.

Türkiye A3 MFP pazarının liderliğini yıllardır elinde bulunduran Kyocera, bu yıl da %22lik Pazar hissesiyle pazarın önderi oldu. Kyocera Document Solutions Türkiye Pazarlama İnovasyon Yöneticisi Türkay Terzigil haber hakkındaki görüşlerini şu biçimde aktardı;

“A3 MFP, Kyocera olarak pazar liderliğimizi uzun yıllardır sürdürdüğümüz bir segment. Bunun yanı sıra, bu segmentte bu yıl geçen yıla nazaran %3 büyüme gerçekleştirdik. Ayrıyeten Lazer aygıtlarımızla elde ettiğimiz başarıyı, üretim bölümü için piyasaya sürdüğümüz birinci mürekkep püskürtmeli yazıcımız TASKalfa Pro 15000c’nin satışlarına devam ederek endüstriyel baskı bölümünde de yer ediniyoruz.”

Her bölümden, her büyüklüğe uygun geniş bir eser yelpazeleri olduğunu belirten Terzigil, Dijitalleşmenin baskı bölümünde de teknolojik gelişme, güvenlik ve dayanıklılık üzere farklı beklentiler yarattığına dikkat çekti ve ekledi:

“Bu yıl Yapay zeka (AI) teknolojisine ve gelişmiş siber güvenlik özelliklerine sahip yeni A3 siyah beyaz MFP’lerimizi piyasaya sürerek hali hazırda önder olduğumuz bu segmentte yerimizi daha da sağlamlaştırma niyetimiz var. Bununla birlikte geçtiğimiz ay az baskı gereksinimi olan küçük ofisler, meskenden çalışanlar ve konut kullanıcıları için A4 Siyah Beyaz ve A4 Renkli eserlerimizi piyasaya sürdük. Son olarak, geçtiğimiz yıl itibariyle ana uzmanlık alanımız baskı eserleri yanında hizmet vermeye başladığımız Bilgi ve Bağlantı Teknolojileri alanında da yüksek cirolu satışlar ile “1 numaralı emniyetli tahlil ortağı olmak” gayesi doğrultusunda emin adımlarla ilerlediğimizi belirtmekten memnunluk duyarım.”

Bir cevap yazın