İş ve Eğlence Bir Arada: Samsung Galaxy Tab S8 Serisi

Samsung’un bir tabletten beklenenin ötesine geçen yeni Galaxy Tab S8 Tablet serisi, hem iş hem cümbüş hem de ferdî kullanım için orijinal bir tecrübe vadediyor. Farklı kullanım seçenekleri ortasında özgürce dolaşmaya fırsat sunan seri; iş ve tatil keyfini bir ortada yaşatıyor. Galaxy Tab S8 Tablet serisi, sunduğu ileri teknoloji özellikleriyle hayata mola vermeden devam edenlerin favorisi olmaya şimdiden aday.

Galaxy Tab S8 Tablet serisi, bugüne kadarki Galaxy tabletler içinde en ince ve hafif, tıpkı vakitte en güçlü gövdeye yerleştirilen geniş ekranıyla dikkat çekiyor. Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş’ gibi özellikler sayesinde başka Galaxy aygıtlarından oluşan ekosistem ile külliyen ahenk içinde çalışıyor. Bu sayede uygulamalar ortasında geçiş yapmak zorunda kalmadan birden çok vazife tıpkı anda yürütülebiliyor. Tek bir ekranda ilham verici keşifler yaparken web siteleri ortasında özgürce dolaşmak mümkün oluyor.

Görüntülü aramaya yeni iştirakçileri dâhil etmek için otomatik yakınlaştırma yahut uzaklaştırma yapabilen Samsung’un ‘Otomatik Kadraj’ teknolojisine sahip olan tablet serisi, ‘Gelişmiş Gürültü Azaltma’ teknolojisini kullanan üç farklı hassas mikrofon sayesinde konutta, ofiste, kıyıda ya da kalabalık ortamlarda sesi, manzara kadar net bir biçimde aktarabiliyor. Galaxy Tab S8 serisi ile kesintisiz ve takılma sorunu olmadan sürükleyici oyunlar oynamak da başka bir keyif. Ayrıyeten serinin rakipsiz performansıyla birden çok misyonu tıpkı anda halletmek artık çok kolay. Seri; art geriye sinema izlemeyi, saatlerce görüntü oynatmayı destekleyen tüm gün süren akıllı pil gücüyle yaz aylarının yüksek temposuna kusursuz bir halde ayak uyduruyor. 80 dakikada şarjı yüzde 100’e çıkaran 45W Harika Süratli Şarj takviyesi de cümbüş ve keyfi kesintisizce yaşamaya imkân sağlıyor. Galaxy Tab S8, birebir vakitte destekleyen telefonları 15 Watt’a kadar süratli şarj edebiliyor.

Galaxy Tab S8 modelleri, geliştirilmiş yeni S Pen ile birlikte sunuluyor. S Pen, kâğıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir tecrübe sunuyor. Böylelikle, S Pen bir fırçaya, Galaxy Tab S8’in geniş ekranı ise bir tuvale dönüşüyor. Galaxy Tab S8 Serisi ikinci ekran olarak kullanabilme özelliğinin yanı sıra muhtaçlığa nazaran 1TB’ye kadar artırılabilen hafızasıyla kullanıcılara her alanda kolaylık ve özgürlük sağlıyor. Tıpkı vakitte tasarlanan özel aksesuarlar sayesinde Galaxy Tab S8 ile herkes şahsî biçimini tabir etmenin birçok yeni yolunu bulabiliyor.

Samsung Galaxy Tab S8 Serisi İçin Tıklayın