HyperX, 2.4 GHz ve Bluetooth Destekli Kulak İçi Oyun Kulaklığı Cloud MIX Buds’ı Duyurdu

HyperX, çoklu platform uyumlu, oyun ve dijital ömür biçimi için tasarlanan HyperX Cloud MIXTM Buds’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. HyperX’in çift modlu birinci Gerçek Kablosuz (TWS) oyun kulaklığı, oyunlar için düşük gecikmeli 2.4 GHz kablosuz irtibata ve gittiğiniz her yerde kullanabilmeniz için Bluetooth® 5.2 irtibatına sahiptir.

Cloud MIX Buds, medya aygıtları yahut telefonlar için 2.4 GHz USB Type-C kablosuz adaptör yahut Bluetooth kablosuz kullanarak çoklu platform uyumluluğu ile süratli oyun sınıfı kablosuz kontaklar sunar. Birlikte verilen USB-C’den USB-C’ye masaüstü adaptörü ile erişilebilirliği artırır, dongle ile 2.4GHz ve Bluetooth kontağı ortasında geçiş yaparak uzaktan kumanda misyonu görmesini sağlar.

MIX Buds, sürükleyici oyun içi ses tecrübesi için büyük 12mm dinamik şoförler ve DTS Headphone:X kullanır. Buds, daha gerçek oyun içi ses pozisyonu için hassas mekansallaştırma ve yerelleştirme ile 7.1 surround ses sunar. Kullanıcılar, EQ’lar dahil olmak üzere tercih ettikleri ses profilini şahsileştirmek ve dokunmatik denetimleri atamak ve tekrar atamak için HyperX NEGENUITY yazılımını kullanabilirler.

Ürünle ilgili konuşan HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Oyuncuların gittikleri her yere oyunlarını da götürmelerini sağlayan, oyunun kurallarını değiştiren teknolojiyle gerçek kablosuz pazarına girmekten heyecan duyuyoruz” diyerek kelamlarına şöyle devam etmiştir. “HyperX, birden çok platformda anlık süratli değişiklikle, iki farklı kablosuz temas isteyenler de dahil olmak üzere, tüm platformlardaki oyuncuların daima değişen gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor.” dedi.

MIX Buds, harika ahengi sağlamak için dahil edilen üç farklı boyuta sahip silikon kulak uçları ile HyperX’e özel bir konfor sunar. Şarj kutusu Buds’ı hasardan korur, 2.4GHz USB-C adaptörünü saklamak için silikon kılıf da yanında gelmektir. Cloud MIX Buds ‘ın uzun ömürlü pil ömrü, tek bir şarjla 33 saate kadar güç sunmaktadır.

HyperX Cloud MIX Buds gerçek kablosuz kulaklıklar, Temmuz 2022’de 2799 TL fiyatı ile satışa çıkacak.