HWA ve Hi-Res Kablosuz Çift HD Ses Sertifikalı Kulaklık: HUAWEI FreeBuds Pro 2

HUAWEI FreeBuds Pro’nun tek akustik bileşeniyle karşılaştırıldığında, HUAWEI FreeBuds Pro 2, iki yerleşik güçlü ses ünitesiyle gelen ve dijital ikili güçlü detaylarla daha pak bas ve daha yeterli ses kalitesi sunan crossover teknolojisi, kullanıcılara güçlü ses kalitesi tecrübesini vadediyor.

HUAWEI FreeBuds Pro 2, küçük boyutuyla, yüksek ve düşük frekanslar oluşturmak için mikron seviyesinde teknoloji kullanan çoklu ses şoförü akustik mimarisini yaratıcı bir halde benimser. FreeBuds Pro 2, sırf üst seviye kulaklıklarda kullanılan düzlemsel diyaframı kullanan birinci TWS’dir ve 9KHz’in üzerinde tiz ve yüksek ton ile daldaki en hassas, hafif düz ses bobini ile donatılmıştır. Öte yandan, orta ve düşük bas frekanslar için FreeBuds Pro 2, dört mıknatıslı büyük dinamik şoför kullanan birinci TWS’dir. Tıpkı vakitte, FreeBuds Pro 2, yüksek performans için çift şoförleri akıllı bir formda koordine eden ve frekans karşılık aralığını büyük ölçüde genişleten dijital crossover teknolojisini yenilikçi bir biçimde benimser. Bas 14Hz’e iner, tiz 48Khz’ye çıkar ve insan kulağının algılama aralığının ötesinde frekansları aşar. Bu, kaliteli sesi elde etmek için daha ayrıntılı data işlemesini ve ses dalgalarında olağanüstü bir rezonans oluşmasını sağlar.

HUAWEI FreeBuds Pro 2

HUAWEI FreeBuds Pro 2, Üçlü Uyarlanabilir EQ takviyesi ve kulak kanalı adaptasyonu ile dinamik ses optimizasyon algoritması teknolojisini geliştirir. Tıpkı vakitte, daha alımlı bir tecrübe sunmak üzere teknoloji ve sanatın eksiksiz istikrarını sağlamak için Devialet ile birlikte tasarlanmıştır. Ses kalitesine ek olarak FreeBuds Pro 2, TWS gürültü tedbire için yeni standartlar belirlemeye devam ediyor. Yeni üç mikrofonlu stereo dizaynını benimseyen teknolojik yeniliğiyle, çift mikrofonlu faal gürültü tedbire bölümüne bir atılım daha yapıyor. 47dB’ye kadar gürültü tedbire ile daha geniş bir gürültü tedbire frekansı sunar.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 için hem HUAWEI hem de Devialet mühendisleri, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ve dinleme tecrübesini elde etmek için birlikte çalıştı. FreeBuds Pro 2, pak bas ve kristal ses kalitesiyle her müzik modülünde gizlenen tüm dokuları ve tınıları ortaya çıkarır. Yazılım ve donanımın kusursuz birleşimi, HUAWEI FreeBuds Pro 2’nin yenilikçi akustik dizaynıyla birlikte bu halde sağlanmış oldu.

HUAWEI FreeBuds Pro 2’nin Pure Voice isimli yeni telefon konuşması gürültü engelleme teknolojisi, kulaklıkların insan seslerini gerçek bir biçimde almasını sağlayan HUAWEI’ye özel Deep Neural Network (DNN) gürültü engelleme algoritmasıyla birleştirilmiş 4 Mikrofonlu hibrit Davet Gürültü Engelleme sistemine dayanmaktadır. Kullanıcılar metro, bar yahut açık hava üzere gürültülü ortamlarda bile aramalardaki sesleri net bir halde duyabilecekler. Ayrıyeten, aramalar sırasında Gürültü Engelleme, sadece olağan sesli aramalara tabi tutulmakla kalmaz, başka bağlantı uygulamalarına da, örneğin telekonferans yahut imajlı görüşme üzere, genişletilir.

FreeBuds Pro 2, 3.499 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Gümüş Mavi, Gümüş Orman ve Beyaz Seramik renk seçenekleriyle satışta. Yeni akıllı TWS kulaklıklar 499 TL kıymetindeki Band 4 armağanı ve 300 TL ek sepet indirimi ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. FreeBuds Pro 2 ile fiyatsız Kayıp Kulaklık dayanağı sunan HUAWEI, ayrıyeten vade farksız 4 taksitte ödeme imkanı da sunuyor. Bunun yanında FreeBuds 2 tecrübesini HUAWEI Online Mağaza’da paylaşan kullanıcılara Watch Fit Küçük ve esirgeyici kılıf kazanma talihi yakalıyor.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 Satın Almak İçin Tıklayın