HUAWEI WATCH GT 3 Pro’nun Bilinmeyen Özellikleri

Cihazı satın aldıktan sonra, sunduğu tüm aktivite izleme işlevlerini heyecanla test ediyoruz – yürüyüşe çıkıyoruz ve her 5 dakikada bir kalp atış süratimizi yahut antrenman sırasında ne kadar kalori yaktığımızı denetim ediyoruz. Lakin akıllı saatler bundan çok daha fazlasını sunabilir ve gün boyunca bize eşlik ederek günlük misyonlarda yardımcı olabilir. Bu nedenle, sadece görünümüyle değil, özellikleriyle de sizi cezbedecek HUAWEI Watch GT 3 Pro üzere gereksiniminiz olabilecek her şeye sahip olan bir akıllı saati seçmek düzgün bir fikirdir.

Herhangi bir aygıtın en temel özelliklerinden biri pil ömrüdür. Elbette, arkadaşlarınızla dışarı çıkmadan çabucak evvel, bir idman sırasında yahut tatildeyken, aygıtınızın yanlış vakitte pilinin bittiği ve şarj aygıtını yanınıza almayı unuttuğunuz bir durumla karşı karşıya kaldınız. Akıllı saatleri klasik saatlerden ayıran şey budur: Çoklukla akıllı saatlerimizin klasik saatlerin tersine sık sık şarj edilmesi gerektiğini unuturuz. Neyse ki Watch GT 3 Pro ile bu sorun da çözüldü. Geliştirilmiş pil mimarisi, Titanium Edition’da 14 güne kadar ve Ceramic Edition’da 7 güne kadar pil ömrü sunduğu için pil hakkında endişelenmeden keyfini çıkarabilirsiniz.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro

Bataryanın kendisi dışında kıymetli bir öge da aygıtın şarj olma suratı. Tatillerde bisiklet gezisi, sürpriz bir parti yahut bir günlük plaj aktivitesi üzere birçok spontane planımız olabiliyor. Bu türlü anlarda kimse akıllı saatinin şarj olmasını bekleyerek vakit kaybetmek istemez. Huawei’nin en yeni akıllı saati Watch GT 3 Pro, süratli ve kullanışlı kablosuz şarjı takviyeler. Saati tam gün kullanım için şarj etmek sadece 10 dakika sürer, böylelikle şarj mühleti gündeminizi etkilemez. Kablosuz şarj, saati birkaç dakikalığına şarj istasyonuna yerleştirmenize ve günün keyfini çıkarmaya devam etmenize imkan tanır.

Gelen bildirimleri denetim etmek, hatırlatıcıları görmek yahut spor modunu aktifleştirmek için akıllı saatimizin ekranına günde birkaç defa bakıyoruz. Bu nedenle saatinizin, her taktığınızda bakmaktan keyif alacağınız, tıpkı vakitte her macerada sizi destekleyen, uygun ve son derece güçlü bir ekranla donatılmış olması çok kıymetlidir.

İster bisiklet sürerek, ister kumsalda serinleyerek tüm gününüzü geçirin, saatin ekranı her vakit okunabilir ve net olacaktır. Huawei’nin birinci tuzlu suya sağlam aygıtı olduğu için güneş altında sıcakladığınızda bileğinizdeki saatle denize yahut havuza atlayabilirsiniz. Lakin yüksek çözünürlüklü AMOLED ekran, gece saatlerinde de kullanışlı olacaktır. Yıldızları izleyerek dinlendirici bir akşam geçirmek isterseniz, gerçek saat kadranını ayarlayarak mevcut ayın evresi ve hatta dünya ile ay ortasındaki aralık hakkında bilgi alabilirsiniz. Her şey ekranda net bir formda görüntülenecektir. HUAWEI Watch GT 3 Pro’nun ekranı safir camdan yapıldığı ve bu nedenle çok güçlü olduğu için, plaj kumundan yahut ormanda süratli bisiklet sürüşünden kaynaklanan mümkün çizikler yahut aşınmalar konusunda endişelenmenize gerek yok.

Mevcut çeşitli saat yüzleri, bilhassa yaz aylarında biçiminizi vurgulamanın yahut ruh halinizi yansıtmanın harika yollarından biridir. Akıllı saatinizi her duruma uygun saat yüzleriyle kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, saat yüzleri galerisi, bir iş toplantısı yahut daha resmi bir ortam için  profesyonel gözüken bir kadran da sağlayacaktır. Birçok seçenek var, bu yüzden size en uygun olanı seçin.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro

Ayrıca, HUAWEI Watch GT 3 Pro, günün anına yahut günlük aktivite düzeyinize nazaran değişen kadranlarla birlikte geldiğinden dinamik saat yüzlerini de seçebilirsiniz. Dinamik gün batımı-gün doğumu saat kadranı ile kolunuzu her kaldırdığınızda gün doğumu ve gün batımının tam vaktini bileceksiniz. Ve o gün için planlanan tüm aktiviteleri tamamladığınızda kadranda açan yeşil yonca saat kadranı ile günlük ilerlemenizi takip edebileceksiniz.

Her bir özellik gereklidir, fakat HUAWEI Watch GT 3 Pro kadar eşsiz bir aygıt yaratan, tüm temel fonksiyonların en beklenmedik olanlarla birleşimidir. Günlük yardımcınız, ferdî antrenörünüz ve göz alıcı bir aksesuar haline gelen emniyetli bir akıllı saat ile kendinizi tabir edebilirsiniz.

HUAWEI Watch GT 3 Pro Serisi bağımsız olarak çalışabilir, lakin birçok durumda bir akıllı telefon ile eşleştirilecektir. Akıllı saat, Android yahut iOS işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla basitçe senkronize edilebilir.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro 46mm deri ve kauçuk kayışlı versiyonları 5.499 TL, titanyum modeli ise 7.499 TL, 43mm deri kayışlı versiyon 6.499 TL, seramik versiyon 8.499 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatlarıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Peşin fiyatına 4 taksit imkânı tanınan akıllı saatler ile birlikte ayrıyeten, ferdî sıhhat izlemesini tamamlayıcı olarak HUAWEI Akıllı Tartı 3 armağan ediliyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Satın Almak İçin Tıklayın