HUAWEI WATCH GT 3 Pro Seramik Modeli Satışa Sunuldu

HUAWEI’nin en yeni akıllı saati, tasarım ilhamını ünlü Rönesans bölümü ressamı Botticelli’nin başyapıtı Venüs’ün Doğuşu tablosundan alıyor. Altın ve gümüş deniz kabuğu desenli bezel ve onu bir saatten bir sanat yapıtına yükselten 24 şık dalga desenli tasarımla bu esini aşikâr ediyor.

Seramikler sert materyaller olduğu için öğütme süreci hiç kolay değil. Her bir HUAWEI WATCH GT 3 Pro Ceramic Edition akıllı saat, fabrikadan çıkmadan evvel elmas aşındırıcılarla 10 gün boyunca 13 taşlama ve cilalama sürecinden geçiyor. Son teknoloji personellik sayesinde her saat, doğal bir sanat yapıtı üzere rafine göz kamaştırıcı beyazda doğal bir ışıkla parlıyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Seramik çiçek kadranı vakit geçtikçe biçimini değiştiriyor: Vaktin geçişini simgeleyen ilgi alımlı bir detay olarak çiçekler açıp kapanıyor. Yüksek teknoloji eseri seramik yalnızca hoş olmakla kalmaz, birebir vakitte korozyona ve ısıya karşı da hayli dirençli.

Çizilmelere ve kırılmalara karşı epey dirençli fevkalâde sert safir cam kristale sahip akıllı saatte daha güzel ışık geçirgenliği ve yanlışsız kalp atış suratı izleme için seramik art kasanın sensöründe de safir cam kullanılıyor. Cilt dostu gereçler, sıcaklıktaki rastgele bir değişikliğin otomatik olarak algılanmasını sağlıyor. Ayrıyeten Seramik modeli feminen ve şık tarzına eksiksiz formda uyarlanmış bir EKG düğmesi ve 3D döner taca sahip.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Seramik modeli yalın ve zarif silueti, çeşitli saat kadranlarıyla tamamlanıyor ve kusursuz manzara kalitesi sunan çapı 466 piksel çözünürlüğe sahip 1,32 inç AMOLED HD renkli dairesel ekrana sahip.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Serisi, HUAWEI WATCH GT Serisi’nin ultra uzun pil ömrünü devraldığı için HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanyum modeli 14 güne varan pil ömrü sağlarken, HUAWEI WATCH GT 3 Pro Seramik modeli 7 güne varan pil ömrü sunuyor.

Bir akıllı saatin ana fonksiyonlarından biri sıhhat izlemedir ve HUAWEI WATCH GT 3 Pro, eskisinden daha yeni, daha hakikat sıhhat özellikleriyle birlikte geliyor. Elektrokardiyogram (EKG) fonksiyonu bunlardan biri. Çin Ulusal Tıbbi Eserler İdaresi’nden Sınıf II tıbbi aygıt olarak onaylanan Huawei’nin yüksek performanslı EKG sensör modülü sayesinde gerçek vakitli bir EKG ölçümü, sinüs ritmi, arteriyel fibrilasyon ve çok daha fazlası hakkında bilgi alınabiliyor. Ayrıyeten HUAWEI WATCH GT 3 Pro, kardiyovasküler hastalık riskini tarayabilen arteriyel sertlik algılamayı ve SpO2 (kanda bulunan oksijenin oranı) izlemeyi sağlayan HUAWEI TruSeen 5.0+’ı destekleyerek kullanıcıların oksijen düzeyini istediği vakit ölçmesine imkan tanıyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro, genel sıhhatinizi izlemenize yardımcı olacak bir dizi öbür sıhhat özelliğine de sahip. Güncellenmiş HUAWEI TruSeen 5.0+ ile saat, kullanıcının kalp atış suratını günde 24 saat boyunca daha da yüksek doğrulukla izleyebiliyor. HUAWEI TruSleep 2.0 Watch GT 3 Serisi sayesinde, kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku evresi izleme, gerçek vakitli kalp atış suratı izleme, uykuda teneffüs izleme ve uyku kalitesi kıymetlendirme süreçlerini gerçekleştiriyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro ayrıyeten menstural döngü takip eden ve evvelden hatırlatan bir idare fonksiyonuna sahip. Saat ayrıyeten bir sıhhat asistanına sahip: Sağlıklı Hayat Yoncası. Şahsileştirilmiş ayarlar aracılığıyla, kullanıcılar sıhhat meseleleri, günlük su alımı, ilaç hatırlatıcıları, günlük farkındalık, erken uyku hatırlatıcısı yahut antrenman hacmi hakkında nizamlı bilgiler alabiliyorlar.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro, GT serisinin spor DNA’sını devralır, fakat geliştirilmiş donanım ve yazılım yetenekleri ve hatta daha kapsamlı spor modları ile. Yerleşik çift bantlı beş sistemli GNSS’ye sahip olan saat, tüm dünyayı kapsayan, kusursuz parazit tedbire performansına sahip ve rastgele bir kusur mümkünlüğünü en aza indiren beş ana uydu sisteminden bilgi alabilir: GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, QZSS.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Serisi’nin en heyecan verici yeni özelliklerinden biri, artırılmış su direnci. 200 tıp su basıncı testinden geçtikten sonra EN 13319 mühendislik standardına uygunluğu kanıtlanan saat, 30 metre derinliğe kadar özgür dalışı destekleyebilen çığır açan suya dayanıklılık performansına sahip.

Gerçek vakitli dalış bilgileri sağlayan ve hür dalışı öğrenen herkes için son derece faydalı olan yeni bir Hür Dalış Modu eklenen saat, özelleştirilebilir tablolara sahip nefes tutma eğitimi özelliği, kullanıcılara nefes tutma yeteneklerini geliştirmek için ferdî eğitim asistanı üzere yardımcı oluyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Serisi’nin 100’den fazla idman modu ortasında akıllı koşu planlama özelliği de var. Kullanıcının performans amaçlarıyla birlikte fizikî ve koşu geçmişine dayalı ferdî bir koşu planı oluşturmaya yardımcı oluyor. Koşucu ile birlikte gelişen profesyonel tavsiyeler sunmak için sürat, kalp atış suratı, ara ve daha fazlası üzere dataları kıymetlendirerek, bu bilgileri Runtastic ve Komoot üzere dünyanın dört bir yanından 60’ın üzerinde idman uygulaması da dahil olmak üzere öbür uyumlu aygıtlarla senkronize ediyor.

Diğer antrenman modları, golf, kros kayağı ve hür idmana kadar çeşitlilik gösteriyor. Bu nedenle, ne yaparsanız yapın, HUAWEI WATCH GT 3 Pro her vakit size ayak uydurabiliyor. Bluetooth müzik çalmanın yanı sıra bol ölçüde depolama alanı sayesinde idman çalma listenizi istediğiniz vakit, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Bir akıllı saatle, bileğinize idman, oyun, cümbüş ve öbür senaryolar için kullanabileceğiniz birçok farklı uygulama takıyorsunuz. HUAWEI WATCH GT 3 Pro, Bluetooth aramalarını, akıllı sesli asistanı ve çok daha fazlasını destekliyor. Gününüzü yönetmenize yardımcı olan entegre uygulamalardan, arkadaşlarınızdan yeni bilgileri almanızı ve olağanüstü vakit geçirmenizi sağlayan eğlenceli ve toplumsal uygulamalara kadar birçok uygulamaya erişmenizi sağlıyor. Tüm bunlar, evvelki modele nazaran %30 daha süratli kablosuz şarj özelliğine sahip güçlü, uzun ömürlü pil tarafından destekleniyor.

HUAWEI Watch GT 3 Pro Serisi bağımsız olarak çalışabilir, fakat birçok durumda bir akıllı telefon ile eşleştirilecektir. Akıllı saatler, ister Android yahut iOS ile çalışsın, her akıllı telefonla kolay kolay senkronize edilebilir.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro 43mm deri kayışlı versiyon 6.499 TL, seramik versiyon 8.499 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatlarıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Peşin fiyatına 4 taksit imkânı tanınan akıllı saatler ile birlikte ayrıyeten, ferdî sıhhat izlemesini tamamlayıcı olarak HUAWEI Akıllı Tartı 3 ikram ediliyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Seramik Satın Almak İçin Tıklayın