Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Yeni Ofis Ürünleri Serisi’yle Kurumsal Pazara Giriyor

Huawei, kurumsal pazara girerek devlet, kurumsal müşteriler ve ferdî tüketicilere hizmet verecek. Duyuru, Huawei İcra Yöneticisi, Tüketici Elektroniği Kümesi CEO’su ve Intelligent Automotive Solution BU CEO’su Richard Yu tarafından Huawei İş Eserleri Lansmanı etkinliğinde yapıldı.

Richard Yu, Huawei’nin dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, monitörler, tabletler, aksesuarlar ve giyilebilir aygıtlar dahil olmak üzere çok çeşitli akıllı aygıtlarla problemsiz bir biçimde çalışan çok istikametli ofis eserlerini desteklemek için donanım ve yazılım ekosistemlerinden takviye alacaklarını kaydetti. Bu yeni ofis tahlilleri devlet, eğitim, sıhhat, üretim, ulaşım, finans ve güç alanları hedefliyor.

Süratle değişen iş ihtiyaçları, piyasa şartları ile güçlü ofis tahlillerine duyulan gereksinim hiç bu kadar büyük olmamıştı. Akıllı işyerleri ve ekipmanlar, çok taraflılık ve kullanıcı tecrübesi kıymetine etkileyici özelliklere ve denetim maliyetlerine sahip olma eğiliminde olan klâsik ofis eserlerinin yerini almaya başladı. Huawei, tüketici alanındaki muvaffakiyetini yeni paradigma tahlilleri için bir sıçrama tahtası olarak kullanarak ofis ve iş eserlerine akıllı ve yenilikçi yetenekler kazandırıyor. Huawei kurumsal eserleri, bir sonraki düzey dijital teknolojiye dayalı daha yeterli ve daha akıllı bir kullanıcı tecrübesini ikiye katlarken, performans ve maliyet aktifliği için müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak.

Kurumsal ekipman pazarında yeni bir güç olarak Huawei, dalda ihtilal yaratmayı vaat eden bir konsept ve vizyonla geliyor. Huawei, kurumsal ekipmanların Bulut ve AI teknolojilerinin hakim olacağı bir çağa girdiğine inanıyor ve son maksadı yüksek kaliteli, akıllı ve tüm devlet ve kurumsal müşteri gereksinimlerine hizmet etmek için sağlam bir platform oluşturmak. Bu, dizüstü bilgisayarlar için MateBook B serisi, masaüstü bilgisayarlar için MateStation B serisi, monitörler için Display B serisi, tabletler için MatePad C serisi, yazıcılar için B serisi ve giyilebilir aygıtlar için B serisi dahil olmak üzere eksiksiz bir iş eserleri, tahlilleri ve hizmet platformları setini içerecek.

Huawei, devlet ve kurumsal müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için müşterilere eser test standartları, bilgi güvenliği tahlilleri ve tam ömür döngüsü hizmetleri açısından güçlü dayanak sağlıyor.

Tüm Huawei eserleri, bir dizi sıkı kalite teminat testinden geçiyor. Örneğin iş masaüstü bilgisayarları patlayıcı ortam, mekanik titreşim, düşük hava basıncı, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, mekanik darbe, küf, güneş radyasyonu, sıcaklık tesiri, titreşim, kum tozu, nem ve asit atmosferi testlerinden geçiyor. Sırf seçkin gereçler kullanılarak eserler güvenliğe ehemmiyet verilerek tasarlanıyor.

Huawei ayrıyeten inançlı bilgi bağlantısını sağlamak için çok katmanlı bilgi güvenliği tedbirleri sağlıyor. Mahremiyetin korunmasıyla ilgili olarak “rahatsızlık, izleme ve sızıntı yok” unsuru, eser tasarımı ile geliştirmesinin her adımına dahil ediliyor. Uygulama müsaadeleri yine sıralanarak maksatlı denetimler dahil edildi. Arama kayıtları, bildiriler, giden aramalar ve aygıt bilgileri üzere özel kullanıcı bilgileriyle ilgili hassas müsaadeler iptal edildi. Albümlerin erişim kapsamı sıkı bir halde denetim edilerek gerekli müsaadeler imaj bazında verilebiliyor. Huawei ayrıyeten müşterilerin belge filtreleme ve paylaşım denetimleri eklemesine imkan tanıyan özel bir çoklu ekran iş birliği tahlilini kullanıma sundu. Huawei iş ekipmanları yalnızca bölümde daha fazla üretkenlik için bir araç değil, birebir vakitte giderek daha akıllı ve dijitalleşen bir iktisadın bel kemiği, hayatı her taraftan daha varlıklı hale getirecek bir altyapı sunuyor.

Bir cevap yazın