HUAWEI MateBook D16 i7 Modeli Kampanyayla Satışa Sunuluyor

HUAWEI’nin en yeni dizüstü bilgisayarı MateBook D16 i7, çok özel kampanya fırsatlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

MateBook ailesine en son eklenen, 12. Kuşak Intel Core i7 işlemci kullanan 16 inç HUAWEI MateBook D16, MateBook D Serisi’nin ince çerçeve dizaynını devralıyor. Bu, ekranda daha geniş bir çalışma alanı sağlayarak kullanıcıların daha büyük ve daha uzun bir ekran alanıyla tabloları, dataları ve dokümanları daha kolay görüntülemesine imkan tanıyor. Huawei, öbür üreticilerin tipik olarak sadece 15,6 inçlik ekran yerleştirebildiği bir kasaya 16 inçlik büyük bir ekran yerleştirmeyi başardı. Bu da ekranın görünür alanını genişletirken gövdenin küçük kalmasını sağlıyor. 12. Kuşak Intel işlemciden gücünü alan MateBook D16, Huawei MateBook Serisi’nde birinci sefer yer verilen numerik tuş ekibi ve 1080p AI kamera üzere kıymetli özelliklere de sahip.

Daha esnek çalışma modellerine geçerken, meskenin bir ölçüde yeni ofisimiz olacağı gerçeğine alışmamız gerekiyor. Meskendeki çalışma alanımızı tam üretkenliğimizi ve odaklanmamızı kolaylaştıracak ancak tıpkı vakitte ömür alanımızı kısıtlamayacak halde düzenlemek bizim vazifemiz. Neyse ki teknoloji, klasik ofis tertibinin yerini muvaffakiyetle alan yenilikçi aygıtlarla yardımımıza koşarken, birebir vakitte bize nerede çalışmayı seçtiğimiz konusunda daha fazla esneklik vererek yaratıcılık için geniş alan bırakıyor.

MateBook D16 i7 için Huawei’nin tanımladığı kupon kodunu kullanan kullanıcılara anında 1.500 TL indirim yakalıyorlar. Kupon kodu: AMBD16i7PR

MateBook D16’nın i7 işlemcili versiyonunu satın alan kullanıcılara Huawei, 5.796 TL pahasındaki Mouse, Sırt Çantası ve MateView SE monitörü armağan ediyor. Satın aldıktan sonra yorum yapan kullanıcılara ayrıyeten 799 TL bedelindeki AX3 Dual Core router ikram edilecek. Satın aldıktan sonra HUAWEI Toplulukta eser tecrübesini paylaşan hudutlu sayıda kullanıcı ise Watch Fit küçük kazanma bahtı yakalayacak. MateBook D16 i7, FreeBuds SE ile birlikte satın alındığında FreeBuds SE 749 TL yerine 499 TL fiyata iniyor. FreeBuds Pro 2 gümüş mavi ile satın alındığında FreeBuds Pro 2 3.499 TL yerine 3.099 TL fiyatla sepete ekleniyor. Her vakit olduğu üzere tüketiciler Huawei Online Mağaza’nın vade farksız peşin fiyatına 4 taksitle ödeme imkanından da faydalanabilirler.