HONOR Talents Global Design Awards 2022 Başladı

HONOR, her yıl düzenlediği tasarım müsabakası HONOR Talents Küresel Design Awards 2022’nin başladığını duyurdu. 120 bin dolarlık ödül havuzu ve dünyanın en önde gelen sanatkarları ile sanayi uzmanlarından oluşan bir heyete sahip olan yarış süreci 7 Ekim 2022’e kadar devam edecek.

HONOR  CEO’su George Zhao, “HONOR Talents Küresel Design Awards, kullanıcıların yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sergilemeleri için olağanüstü bir müsabaka. Kullanıcı tecrübesinden endüstriyel dizayna kadar bize gönderilen tüm eserler, global izleyicilere ulaşacak ve HONOR akıllı telefonların sunduğu tecrübeleri zenginleştirecek” dedi.

İlk olarak 2020 yılında başlayan HONOR Talents Küresel Design Awards, başlangıcından bu yana 40’tan fazla ülkedeki iştirakçilerden toplam 6 binden fazla müracaat aldı. HONOR, geçtiğimiz yıl kazanan yapıtları Pekin, Şanghay, Guangzhou, Chengdu ve Xiamen üzere farklı Çin kentlerinde sergileyerek bölgedeki tüketiciler için tezli bir sanat tecrübesi yaşattı.

HONOR Talents Küresel Design Awards 2022 sanat ve teknoloji ortasındaki bağlantıyı vurgulamak için iki kümede ve altı kategoride müracaatları kabul ediyor. İştirakçiler, Yapay Zeka Etkileşimli Sanat Yapıtlarını ve Sanat Kurulumlarını, Dijital Sanat kategorisinde gönderebilirler. HONOR, Grafik Tasarım için Duvar Kağıtları, Katlanabilir Duvar Kağıtları, Saatler ve Açık Dizaynlar ortasında değişen müracaatları da kabul ediyor.

HONOR Talents Küresel Design Awards 2022 akıllı telefon kılıf tasarımı

HONOR Talents Küresel Design Awards 2022, yaklaşık 120 bin dolar ve toplam 77 ödül sunmanın yanı sıra, kazanan çalışmaları HONOR global lansman etkinliklerinde fizikî eserler halinde sergileme fırsatı da sunuyor. Ayrıyeten, kazananlar iştirakçiler HONOR ile 100’ün üzerinde ana akım medya kuruluşu ortasındaki paydaşlıklar aracılığıyla daima kazanmaya devam edecek. Müsabakanın global şampiyonu ayrıyeten yaklaşık 10 bin dolar meblağında nakit para mükafatı alma hakkına kavuşacak.

HONOR Talents Küresel Design Awards 2022 müracaatları devam ediyor. Yarış hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.hihonor.com/honor-talents/en adresini ziyaret edin.

Küresel tasarım yarışları için yeni bir ölçüt belirleyen HONOR, dünyaca ünlü sanatkarları ve bu alandaki uzmanları HONOR Talents Küresel Design Awards 2022’nin heyet heyetine davet etti.

Yarışmanın heyetinde, Pekin Kış Olimpiyatları maskotu Bing Dwen Dwen’in baş dizayncısı Prof. Cao Xue, Çin Merkez Hoş Sanatlar Akademisi’nden ve tıpkı vakitte Kentsel Tasarım Okulu’nun dekanı olan Prof. Ma Juncheng, öncü AR (Arttırılmış Gerçeklik) sanatkarı Yunuen Esparza, ünlü dijital sanat stüdyosu Onformative’in kurucu ortağı ve yaratıcı başkanı Cedric Kiefer, memleketler arası üne sahip sanatçı Prof. Xiao Hui Wang ve G20 Hangzhou Zirvesi’nin logosunu tasarlayan Çin Sanat Akademisi’nden Prof. Yuan Youmin yer alıyor.