Her Stile Uygun Akıllı Saat: HUAWEI Watch Fit 2

Gençlerin çağdaş moda algısına hitap edecek formda tasarlanan HUAWEI Watch Fit 2 modellerinin her duruma ayak uydurabilecek bir tarza sahip olmaları profesyonel dizayncılar tarafından çok kıymetliydi. HUAWEI Watch Fit 2 bir “akıllı cihaz” olarak ince, şık ve hafif yapısıyla her türlü moda anlayışına ahenk sağlayabiliyorlar.

Dikdörtgen AMOLED HD HUAWEI FullView ekran, 1,74 inç boyutuyla evvelki sürümden %18,6 daha büyük. Bu ekran bir bakışta her ayrıntıyı görmeyi kolaylaştırıyor; yüksek çözünürlük, sürükleyici bir tecrübe için renkleri varlıklı, net ve canlı hale getiriyor.

HUAWEI Watch Fit 2’yi özelleştirmesi de kolaydır. Böylelikle o gün nasıl hissediyorsanız o denli kişiliğinizi sergileyebilirsiniz. Ortalarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli şık saat yüzleri, genç kullanıcıların kişiselliklerini tabir etmelerine imkan tanır. Ayrıyeten, akıllı telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinize aktarmanıza imkan tanıyan yeni tek atlamalı saat kadranına da sahip. Böylelikle en kıymetli anılarınızı bileğinize takabilirsiniz.

HUAWEI Watch Fit 2

Her model göz alıcı renk seçeneklerine sahip. Tümü çeşitli kaplama ve renklerde rahat bir silikon, şık deri yahut şık Milano kayışlar ortasından seçim yapabilirsiniz, bu da saatinizin yaz modası için tercih ettiğiniz tarzınıza uymasını kolaylaştırır.

HUAWEI WATCH FIT 2 mükemmel görünebilir, lakin görünüşü saatin sunduklarının yalnızca küçük bir kısmı. Koşu ve bisikletten dansa, atlamadan ekstrem sporlara kadar her şeyi kapsayan 97 idman modu ile podyuma layık bir fitness tecrübesi sunar.

Animasyonlu ve sesli bir akıllı spor koçu, 7 farklı antrenman programıyla (açık ve kapalı alan koşusu, açık ve kapalı alan bisiklet hem havuzda hem de açık suda yüzme ve atlama) sizi geliştirmenize yardımcı olmak için izlemesi kolay animasyonlar sunar. Bu nedenle ister spor salonunda ister meskende ister öğlen yemeğinde ofiste süratli bir idman yapıyor olun, kendiniz için hakikat olanı bulmak çok kolay.

Spor Alanı modu, ilerlemenizi eksiksiz bir doğrulukla izlerken, açık hava idmanları için optimum takviyesi sağlamak üzere kilometrenizi ve suratınızı daha hassas bir biçimde takip eder. Çift bantlı beş sistemli GNSS sayesinde, beş uydu sistemi birden kullanıldığından, nerede olursanız olun HUAWEI Watch Fit 2 yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak.

Akıllı saat yalnızca çalışmayı daha üretken kılmakla kalmaz, birebir vakitte daha eğlenceli hale getirir. Yeni Rota İçe Aktarma ve Dışa Aktarma fonksiyonu, koşucuların rotalarını arkadaşlarıyla paylaşmalarına ve onları katılmaya davet etmelerine imkan tanır, böylelikle arkadaşlarınızla birebir parkurda lakin farklı bir vakitte yarışabilirsiniz.

HUAWEI Watch Fit 2

Ayrıca HUAWEI Health uygulamasında gün boyunca etkin kalmanıza yardımcı olan bir dizi sıhhat aracı bulunuyor. HUAWEI WATCH FIT 2, gerilim ve adet döngülerini izlemenin yanı sıra yürüme, ayağa kalkma hatırlatmaları ve gibisi günlük faal ömür hatırlatmaları, ekstra gayret harcamadan sıhhatinizin tepesinde kalmanızı sağlar.

Tüm bu inanılmaz spor özellikleri tek bir ince, şık akıllı saatte toplandı.

HUAWEI FIT 2 Siyah ve Pembe Altın versiyonları 2.299 TL, beyaz deri kayışlı versiyon 2.699 TL ve gümüş metal kayışlı versiyon 2.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. 17 Haziran itibariyle teslimatına başlanacak eserlerde tıpkı vakitte sepette 300 TL indirim uygulanıyor. Tüketiciler ayrıyeten vade farksız 4 taksit imkanından da yararlanabiliyorlar.

HUAWEI Watch Fit 2 Satın Almak İçin Tıklayın