GTA 6 Fragmanı Beklenenden Erken Yayınlanabilir

Take-Two Interactive’in sahibi olduğu Rockstar Games, geride bıraktığımız Şubat ayında GTA 6’yı geliştirdiğini resmi olarak duyurmuştu. Bu açıklamanın akabinde da tüm gözler GTA 6 fragmanı ile ilgili yapılacak olan resmi duyuruya çevrilmişti. GTA VI fragmanı için heyecanlı bekleyiş devam ederken, oyuncular tarafından merak edilen oyunun fragmanıyla ilgili değerli bir gelişme yaşandı.

Yaklaşık 2 milyon aboneye sahip olan ve Rockstar tarafından da takip edilen KRYPTO9095 isimli müzisyen, Twitter hesabından ”GTA 6 geliyor” formundaki paylaşımıyla büyük yankı uyandırdı. Şimdi bahisle ilgili geliştirici ve yayıncı firma tarafından resmi bir açıklama yapılmazken, müzisyen YouTube kanalının kapak görselini de GTA 6 logolu bir görselle güncelledi.

Natürel ki şimdilik müzisyenin gündem yaratmak için mi bu türlü bir atağa imza attığını bilemiyoruz. Ama El Nitro 56 isimli Youtuber, GTA 6 Leak hesaplarına vermiş olduğu demeçlerde KRYPTO9095 ile birlikte GTA 6 müziklerini bestelediklerini tabir etti. Birebir vakitte kelam konusu YouTuber serinin yeni oyununun tek bir kentte geçeceğini ve iki farklı vakit dilimini ele alacağını belirtti.

Bunun yanı sıra paylaşılan bir öbür raporda da Take-Two Interactive’in 16 Mayıs 2022 tarihinde GTA Online ve Red Dead Redemption Online ile ilgili bir ekip duyurular planladığı sav edildi. Bu duyuruların içeri şimdi bilinmezken yeni GTA oyununun birinci fragmanının ya da duyurusunun yeniden 16 Mayıs tarihinde yapılabileceği söylendi.

Bir cevap yazın