Google Pixel Buds Pro Duyuruldu

Google, kablosuz kulak içi kulaklıklarının en üst versiyonu olan Pixel Buds Pro’yu duyurdu. Pixel Buds Pro, etkin gürültü engellemeyi destekleyen birinci Pixel Buds olmasıyla öne çıkıyor.

Kulaklıklar, özel bir 6 çekirdekli ses işlemcisine sahip ve gürültüyü ortadan kaldırmak için özel algoritmalar kullanıyor. Ayrıyeten, iptal edilen gürültü ölçüsünü en üst seviyeye çıkarmak ve kulaklarınızın formuna ahenk sağlamak için Silent Seal isimli bir özellik kullanılıyor.

Kulaklıklar özel olarak tasarlanmış 11 mm şoföre sahip. Volume EQ, ses ayarını ses seviyesine nazaran otomatik olarak ayarlarken 5 bantlı bir EQ, sesi beğeninize nazaran daha da özelleştirmenizi sağlıyor. Başka birçok kulaklıkta olduğu üzere, Pixel Buds Pro da şeffaflık moduyla geliyor. Bu, ortam sesine müsaade veriyor ve kulakiçi kulaklıklarınızı çıkarmak zorunda kalmıyorsunuz. Kulaklıkların içinde basınç sensörleri de mevcut. Google, eserin kulaklarınızdaki basıncı etkin olarak ölçtüklerini ve bu sayede kulağınızı rahat ettirdiğini söylüyor. Pixel Buds Pro, yıl içinde uzamsal ses dayanağını aktifleştirecek bir güncelleme alacak. Böylelikle Kullanıcılar uyumlu Pixel telefonlarda uzamsal ses içeriğini izlerken çevresel ses efektini deneyimleyecek.

Pixel Buds Pro’nun öteki özellikleri ortasında hüzmeleme mikrofonları, ses ivmeölçeri, rüzgarı engelleyen ağ kapakları, çok noktalı ilişki, dokunmatik denetimler ve gerçek vakitli çeviri ile eller özgür Google Asistan takviyesi yer alıyor. Kulaklıklar ayrıyeten IPX4 su geçirmezlik derecesine sahip.

Pixel Buds Pro, ANC ile 7 saat ve ANC olmadan 11 saat pil ömrü sunacak. Şarj kutusu ile ANC ile toplam 20 saat ve ANC olmadan 31 saat da pil ömrüne sahip olabiliyorsunuz. Kılıfın kablosuz şarjı desteklediğini de belirtelim.

Mercan, Limon otu, Sis ve Kömür olmak üzere dört renk seçeneğine sahip olan kulaklıklar 199 dolar fiyat etiketi taşıyacak ve 21 Temmuz’da çevrimiçi olarak satışa çıkacak.

Bir cevap yazın