GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ | Galatasaray transferde atağa kalktı! Alexis Beka Beka, Cyle Larin, Onur Bulut…

Gelecek dönem mutlak şampiyonluk hedefleyen Galatasaray’da, yeni lider Dursun Özbek oldu. Dursun Özbek ve takımı çalışmalarına mazbatayı alır almaz başladı. Yeni teknik yöneticinin kısa mühlet içerisinde muhakkak olacağı belirtildi. Galatasaray’da transferde nokta atışı isimlerin yer alması bekleniyor. Galatasaray’ın transfer listesinde yıldız isimler bulunuyor.

İŞTE GALATASARAY’IN TRANSFER LİSTESİ

ALEXIS BEKA BEKA

Geçtiğimiz dönem orta saha eksiklik çeken Galatasaray’da Lokomotiv Moskova ile âlâ bir performans gösteren Fransız yıldız Alexis Beka Beka bulunuyor.

HABERİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ

CYLE LARIN

Gedson Fernandes’i Beşiktaş’a kaptıran Galatasaray, Cyle Larin’i takımına katarak Beşiktaş’a misilleme yapmak istiyor. Son iki dönemde gösterdiği performansla dikkat çeken Larin için görüşme yapılıyor.

HABERİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ

ONUR BULUT

2021-2022 döneminde istediği ivmeyi bir türlü yakalayamayan sarı-kırmızılılar, önümüzdeki dönemde tıpkı sıkıntıların yaşanmaması ismine transfer devrinde elini süratli tutuyor. Galatasaray’ın son olarak sağ bek bölgesine Kayserispor’da başarılı bir dönem geçiren Onur Bulut ile ilgilendiği belirtildi

HABERİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ

KAAN AYHAN

Üstün Lig’de berbat bir dönemi geride bırakan Galatasaray’da yeni lider Dursun Özbek, transfer çalışmalarını hızlandırdı. Cenk Ergün’ün birinci atılımı ise Kaan Ayhan oldu.

HABERİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ