GALATASARAY HABERLERİ | Cimbom’da Domenec Torrent belirsizliği!

Galatasaray’daaylardır beklenen görüşmeler sonunda başladı. Fatih Terim’in yerine getirilen fakat bir türlü beklentileri karşılayamayan teknik yönetici Domenec Torrent ve yardımcıları yol ayrımına geldi. Hafta başında mazbatasını alan ve resmen misyona başlayan sarı -kırmızılı idare, Torrent ve grubunu görüşmek için Nef Stadı’na davet etti. 2.1 milyon Euro tazminatı bulunan İspanyol heyete mukavele feshi için 1 milyon euro önerildiği tabir edildi.

TÜM FİYATINI İSTEDİ

DomenecTorrent’in öncelikle gelecek sezonki tüm alacağını talep ettiği belirtilirken Lider Dursun Özbek’in, “Ligi berbat bir yerde bitirdik. Artık çalışmadığınız periyot için de fiyat istemeniz çok da gerçek bir davranış değil” dediği öğrenildi. Tarafların ortak bir noktada buluşarak mukavele fesih süreçlerini tamamlaması bekleniyor. Bu ortada Sportif Yönetici Pasquale Sensibile’nin rastgele bir zorluk çıkarmadığı öğrenildi.

MARCO ROSE BEKLEMEDE

Galatasaray,Torrent’le anlaşıp bu hafta sonuna kadar göndermeyi planlıyor. Dortmund’un eski hocası Marco Rose ile 1+1 yıllık mutabakat yapan sarı-kırmızılılar, Torrent’le yolların ayrılmasıyla birlikte Alman hocanın transferini açıklayacak