FENERBAHÇE HABERİ: Mesut Özil’den flaş sözler! “Tatil yapmaya gelmedim”

Fenerbahçe’de takım dışı olan Mesut Özil, toplumsal medya hesabından bir açıklama yaptı. Son vakitlerde ismi Alman grubu Werder Bremen ile anılan 33 yaşındaki futbolcu, geleceğiyle ilgili konuştu.

Sarı-lacivertli kulüple iki yıl daha kontratı olan Mesut Özil, Fenerbahçe’den ayrılmayacağını yineledi. Tecrübeli oyuncu Fenerbahçe’ye tatil yapmaya gelmediğini de kelamlarına ekledi.

İşte o kelamlar…

“Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları engellemek ve topluluğumuzu hakikat bilgilendirmek ismine bu açıklamayı yapmak istedim.

Öncelikle ferdî olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek ismine sabırla vaktimin gelmesini bekliyorum.

Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Ulu formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten öbür bir emel unsur edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı istek ettiğim bir çok amacım var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Hem ben, hem de kulübüm futbolun tabiatında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en yeterli biçimde atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük isteğimdir.

Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan palavra haberlere prestij etmemeleridir.”