FENERBAHÇE HABERİ – Lincoln Henrique’den Jorge Jesus’a övgü dolu sözler!

Sarı-lacivertli grubun yeni transferi Lincoln Henrique, açıklamalarda bulundu. Brezilyalı yıldız, teknik yönetici Jorge Jesus’a övgüler yağdırdı.

İşte Lincoln’in o açıklamaları:

“Jorge Jesus mesleğime tesir edecek. Jesus, dünyanın en büyük teknik yöneticilerinden biri. Fenerbahçe de Türkiye’nin en büyük kulübü. Amaçlarımıza ulaşmak için Hepimizin birlik olup çok çalışması gerekiyor.

Her vakit idol olarak Ronaldinho’yu gördüm, örnek aldım. Beni en çok biçim olarak etkileyen oyuncu Ronaldinho’ydu.

Fenerbahçe’nin maksadı kupalar kazanmaktır. Fenerbahçe’nin bu kadar uzun müddet kupa kazanamaması kabul edilebilir değil. Lincoln olarak çağrılırım. Aileme, çocuklarıma bağlıyım. Gollerimde de küçük çocuğumun isminin baş harfi olan ‘E’yi yaparım.

10 numara konumunda oynuyorum, ofansif orta sahayım. Lakin günümüz futbolunda farklı durumlarda da oynayabilmek gerekiyor. Hocamız nerede vazife verirse orada oynayacağım.

Fenerbahçe’de her vakit çok büyük oyuncular olmuştur. Bu kulübün tarihine geçmek için çok çalışmanız gerekir. Ben de çok çalışacağım. Yapmak gereken çok şey var. Fakat, tarihe geçmek istiyorsam Fenerbahçe’de kupalar kazanmam gerekiyor.”