Dursun Özbek’ten Galatasaray camiasına müjdeli haber!

Galatasaray’da lider Dursun Özbek, ikinci lider Metin Öztürk ve sportif A.Ş. sorumlusu Erden Timur, Galatasaray Adası’nda açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek yaptığı açıklamada, “Ada ile ilgili Galatasaraylılara muştuyu vermek istiyorum. Allah’a şükür tahlile kavuştu. Bize ilişkin olmayan birtakım kısımlar var. En kısa müddette onları da halledeceğiz.” dedi.

Teknik direkör konusunun sorulması üzerine konuşan Özbek, “Bugünkü gündemimiz Ada. Ada’ya yakında kavuşuyoruz. Buranın evvel molozlardan temizlenmesi lazım. En kısa müddette üyelerimizn kullanımına açacağız.” sözlerini kullandı.

Galatasaray İkinci Lideri Metin Öztürk ise, “Başkanımızın liderliği altında her yere koşuyoruz. En kısa vakitte olumlu formda sonuçlanacak. Üyelerimizle bir arada burada bir ortaya geleceğiz. Bu Ada bizim için bir sembol.” biçiminde konuştu.

Son olarak konuşan Erden Timur da, “İş makinaları çalışmaya başladı. İdari sınırlamaların müsaade ettiği sürece çalışmalar sürecek. Tüm çalışmalar süratle yapılıyor. Teknik yönetici konusu kısa müddet içinde açıklanacak.” açıklamasını yaptı.