Barcelonalı Ousmane Dembele’nin sosyal medya hesabı çalındı! Fatih Terim…

Barcelona’da forma giyen Fransız futbolcu Ousmane Dembele’nin toplumsal medya hesabı ele geçirildi. 1 milyon takipçisi bulunan hesaptan yapılan paylaşımlar, toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı.

PROFİL FOTOĞRAFINDA FATİH TERİM DETAYI
Dembele’nin ele geçirilen hesabının profil fotoğrafına Fatih Terim’i koyan korsanlar, daha sonrasında ise paylaşımlar yapmaya başladı. Hesabın şifresini de değiştiren korsanlar, yaptıkları paylaşımda “Şifre: Galatasaray, Barcelona’dan büyüktür” paylaşımı yaptı.

Bir öteki toplumsal medya hesabından hesabının ele geçirildiğini duyuran Dembele, sonrasında hesabını geri almayı başardı.

SAKATLIKLAR PEŞİNİ BIRAKMADI
Rennes altyapısında yetişen ve Dortmund’a transfer olan Dembele, genç yaşta gösterdiği olgun oyun ile dikkatleri üzerine toplamıştı. 140 milyon Euro üzere inanılmaz bir sayıyla Barcelona’ya transfer olan Dembele, sakatlıkları sebebiyle Katalan takımında istenen performansı sergileyememişti.

SAKATLIKLAR PEŞİNİ BIRAKMADI
Rennes altyapısında yetişen ve Dortmund’a transfer olan Dembele, genç yaşta gösterdiği olgun oyun ile dikkatleri üzerine toplamıştı. 140 milyon Euro üzere inanılmaz bir sayıyla Barcelona’ya transfer olan Dembele, sakatlıkları sebebiyle Katalan grubunda istenen performansı sergileyememişti.