Avatar: The Way of Water İçin İlk Fragman Yayınlandı

Merakla beklenilen Avatar: The Way of Water için birinci fragman nihayet görücüye çıktı. The Way of Water, sonraki dört Avatar devam sinemasından birincisi olarak gelecek. Usta direktör James Cameron’un imzasını taşıyan sinema birincisi üzere tekrar adeta bir görsel şölen sunuyor.

Fragman, Pandora‘nın parlak mavi sularının üstünde ve altında seyahat ederek yeni balina gibisi yaratıkları tanıtıyor ve birinci sinemada tanıtılan serinin imzası olan uçan yaratıkları Toruk’u gösteriyor.

Sinemanın resmi özetine nazaran Avatar: The Way of Water, birinci sinemadaki olaylardan on yıldan fazla bir müddet sonra geçiyor ve Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) öyküsünü, onları takip eden problemleri, kat ettikleri araları anlatmaya başlıyor. Sinemada ailenin hayatta kalmak için verdikleri savaşlara ve katlandıkları trajedilerie tanıklık edeceğiz.

Yaklaşan devam sinemasında Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement, Giovanni Ribisi ve Kate Winslet yer alacak.

Avatar: The Way of Water, 16 Aralık’ta sinemalarda gösterime girecek.

Bir cevap yazın