ASUS ROG, Cetra True Wireless Kulaklıklarını Piyasaya Sundu

ASUS Republic of Gamers (ROG), birinci gerçek kablosuz ROG oyuncu kulaklığı modeli olan Cetra True Wireless’ın Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. Etkileyici oyun sesleri ve müzik tecrübesi için Hibrit Etkin Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisinden yararlanan bu kulaklıklar düşük gecikme müddetli kablosuz temas performansı sunuyor. Böylelikle oyuncular yalnızca kusursuz sesler değil rekabetçi oyunlarda seslerin ve manzaraların büsbütün senkronize olduğu gecikmesiz bir oyun tecrübesi de elde ediyor.

ROG Cetra True Wireless kulaklıklar, ekrandaki imaj ile oyun sesleri ortasında daha üstün senkronizasyon için düşük gecikmeli kablosuz ilişki performansı sunuyor. ROG Cetra True Wireless bu özelliğiyle öbür birçok Bluetooth gerçek kablosuz kulaklığı geride bırakıyor. ROG Cetra True Wireless’ın kesintisiz performansı, kablolu kulaklıklarla misal düzeye ulaşıyor.

ROG Cetra True Wireless gürültüyü tespit edip filtrelemek için ANC teknolojisinden yararlanıyor. Kulaklıkların içindeki küçük mikrofonlar istenmeyen sesleri engelliyor.

ROG Cetra True Wireless gürültülü ortamlarda bile ister müzik dinlesinler ister oyun oynasınlar kullanıcılara her vakit etkileyici bir ses tecrübesi yaşatıyor.

ROG Cetra True Wireless’ta özel olarak ayarlanmış 10 mm ASUS Essence şoförleri ve hava geçirmez bölmeler bulunuyor. Bu sayede eser, orta ve yüksek frekanslarda güçlü ve net sesler ve güçlü baslarla gerçekçi bir ses tecrübesi sunuyor.

ROG Cetra True Wireless kullanıcıları tek şarjda 5,5 saat boyunca oyun oynayıp müzik dinleyebiliyor. Eserle gelen şarj kutusu da ekstra 21,5 saat dinleme mühleti ekliyor. Böylelikle 27 saate varan toplam pil ömrü elde ediliyor. Aygıtın kullanılamadığı süreyi minimuma indirmek için ise süratli şarj teknolojisinden yararlanılıyor. Kullanıcılar 10 dakikalık şarj ile 1,5 saat dinleme müddeti elde edebiliyor. Şarj kutusu USB-C® yahut uyumlu kablosuz şarj aygıtlarıyla şarj edilebiliyor. ROG Cetra True Wireless ayrıyeten sıvı sıçramalarına karşı IPX4 sınıfı müdafaaya sahip. Böylelikle kullanıcılar her hava şartında kulaklıklarının tadını çıkarabiliyor.

Bağlantı Bluetooth 5.0
Frekans tepkisi 20Hz–20kHz
Özdirenç 32 ohm
Sürücüler 10 mm neodim mıknatıs
Pil 40 mAh, 5 saat pil ömrü
Mikrofon ses alış biçimi Çok yönlü
Mikrofon frekans tepkisi 100Hz–10kHz
Duyarlılık -38dB
Yazılım Armoury Crate Mobile / Armoury Crate
Boyutlar 434 x 284 x 260 mm (G x D x Y)
Ağırlık 66 g
Paket içeriği 2 çift kulaklık ucu
60 cm şarj kablosu
Süratli Başlangıç Kılavuzu